dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    Jestem po rozmowie z pierwszą ekipą za 30 tys. Mają ambicje wykańczać domek, więc chyba się będą starali przy budowie. Obiecali przysłać telefony zadowolonych inwestorów (prosiłem ich o to). Pojadę, zobaczę, pogadam. Czekam jeszcze na jedną wycenę przez miejscową firmę i kontakt z wykonawcą za 30 tys. ale z wschodniej Polski.
    Teraz czas na kredyt...
  2. Nasza sielanka

    :( :( :( :( :( :(
    Co za maniana się narobiła. Nie wiecie o co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o....... tiaaaaa , pieniądze.Parę minut po 17 zadzwoniła Pani z banku i oznajmiła , że kredytu nam nie przyznano. No , coż bywa , ale kurde czegoś tu nie rozumiemy. Nie dostaliśmy kredytu , bo Pani rzeczoznawczyni wyliczyła nam , że 150 tys to wystarczająca kwota na wykończenie domku . Tyle chcieliśmy zapożyczyć po naszych obliczaniach . No , oki Pani wyliczyła ...
  3. Bajkowy dworek

    Na małe kłopoty techniczne (czytnik kart) znalazła się rada :lol: Teraz i ja mogę pochwalić się oknami, nawet nie spodziewałam się, że będą tak ładnie wyglądały :D Dworek nabrał rumieńca i strasznie mi się to podoba!!! Efekt był tym większy, że gdy je zobaczyłam (ostatnia, bo pozrywałam wszystkie folie zabezpieczające :roll: :D ) aż oniemiałam... Efekt ów przerósł moje najśmielsze oczekiwania :o :o :o
    Szkoda tylko, że zdjęcia robione wieczorem, w dodatku
    ...
  4. Spełniamy nasze marzenie ...

    Ściana w kuchni o dziwno poprawiona...




    Po wymurowaniu ścianek działowych do sufitu, znowu jakby powierzchnia pomieszczeń zmalała :roll:.

    Oczywiście jedno naprawione co innego schrzanione ... zaczęli murować ściany na piętrze. Jedna ścianka przesunięta, otwór kominowy okazało się że zamiast w garderobie - jak jest na projekcie - wyszedł dokładnie w ścianie pomiędzy ...
  5. Spełniamy nasze marzenie ...

Strona 2 z 18