dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Projekt KORNELIA - budujemy nasze marzenia !

    Witamy ponownie po dłuższej przerwie.
    W międzyczasie trwały prace na placu budowy. Efekt to zalane ławy fundamentowe. Wymiary ławy s/h 50x40 zbrojenie stal 12. Ponieważ mamy ok 30 cm różnicy w poziomie po przekątnej kuchnia i salon są wylane nieco wyżej - również z.w na to że zamówione 29 m3 betonu okazało się nieco za dużo.




    ...
  2. My też zbudujemy.....

    Taki będzie układ pomieszczeń na parterze:



    a taki na poddaszu:



    Dzisiaj odebrałam operat szacunkowy potrzebny do kredytu,zapłaciłam600 zł.-niby bardzo tanio!Co wy na to??? :-? :roll:
  3. Dom w Lesie

    Hamaki były chyba pierwszym zakupem związanym z "zagospodarowaniem" tej dzialki :D

    I już zalane!
    Jak przyjechaliśmy na działkę, kończone były ostatnie fragmenty zbrojenia stropu, a ja chodząc po nim miałem okazję się naocznie przekonać, dlaczego ekipa wspominając naszą panią konstruktor wyraża się głównie w sposób niecenzuralny, przy czym pomijając "mięso" sens jest taki, że ta pami chyba w życiu na budowie nogi nie postawiła. ...
  4. Dom w Lesie

    Hamaki były chyba pierwszym zakupem związanym z "zagospodarowaniem" tej dzialki :D

    I już zalane!
    Jak przyjechaliśmy na działkę, kończone były ostatnie fragmenty zbrojenia stropu, a ja chodząc po nim miałem okazję się naocznie przekonać, dlaczego ekipa wspominając naszą panią konstruktor wyraża się głównie w sposób niecenzuralny, przy czym pomijając "mięso" sens jest taki, że ta pami chyba w życiu na budowie nogi nie postawiła. ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Łoł, toż to początek ogrodu ..... :P Bardzo lubię rumianki :P
Strona 3 z 18