dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Aaaa oczywiście mamy wybrany projekt, na bazie którego składaliśmy wniosek o wydanie Warunków Zabudowy...

    a jest nim.....

    Agatka z garażem z pracowni HB Studio

    Nasza oczywiście będzie z podwójnym garażem, ale brak takich zdjęć.



    ...
  2. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Pomieszczenie gospodarcze prawie skończone. Jeszcze tylko drzwi do skrzynki elektrycznej trzeba zawiesić i schować reszte kabelków no i parapet położyć...... :D :D :D . Muszę jeszcze umyć tam wszystko ...
    Tak wygląda zabudowana rura od rekuparatora....pieknie zrobił to mój mąż....


    A tak wuglada mój zbiornik na wodę, który jest jednoczesnie buforem ciepła....

    ...
  3. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Z ważnych dat 23 czerwca 2008 złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy... miesiąc później dowiaduję się, że jeszcze z miesiąc, bo urlopy teraz i wogóle... :evil:

    W międzyczasie toczy się dalej załatwianie prądu (podpisana umowa w ZE), trzeba uzbrajać erbetkę.... :o

    A co do źródełka wody mamy dylemat. Wiercić studnię, czy ciągnąć wodociąg. Studnia będzie kosztować kilka tys, powiedzmy ok 8, a podciągnięcie przyłącza 160m, nie mniej, ...
  4. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Zaczęliśmy rozglądać się za ogrodzeniem. I tak, lewy bok jest siatka sąsiada.. zostaje. Tył (te straszne krzaki) będzie betonowy na 4 płyty. Z prawej i przód... myśleliśmy o siatce... ale stanęło na ogrodzeniu z paneli na podmurówce...
    Ale zanim to wszystko potrzebny jest piach i cement... a żeby tego ostatniego jakoś składować to i blaszak na budowę...
    Z garażem nie ma żądnego problemu, ogłoszeń jest tyle, że można przebierać. Przekonała mnie pani co oferowała ...
  5. Dworek i ogród ró?any Moni

    Dzisiaj nareszcie zaświeciło słońce nad moim ogrodem i mogłam zaopiekować się różami, które niestety bardzo ucierpiały podczas tych długich, ulewnych deszczy :( Wszystkie zostały opryskane preparatem na choroby grzybowe, który powinien być zbawienny w ich stanie. Rozkwitły w deszczu Eden Rose - teraz fotka w pełni rozkwitu (nie mogę się napatrzyć na te cudowne kwiaty, które w rzeczywistości przyprawiają o zawrót głowy :roll: )
    Na pytanie czym pryskać róże odpowiem - 1 łyżeczka siarczanu ...
Strona 1 z 10