dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ich_troje budują M03a ;)

    Dziś same kiepskie wieści docierały. :( 1. Prąd budowlany - i owszem ale trzeba ciągnąć jakieś 200 m od najbliższych zabudowań więć ew. koszt inwestycji ... być może tańszym rozwiązaniem będzie zakup małego agregatu prądotwórczego (Całe szczęście że mury będa stawiane na zaprawie klejowej a nie murowane - odpada betoniarka)
    2. Geodeci wyznaczyli źle repery. Obrys budynku ustalili na podstawie projektu pierwotnego a nie adaptacji :evil: Jutro musze pogadać z kier-budem ...
  2. dziennik Beti

  3. Dziennik budowy Jolli

    :lol: Kolejny pracowity dzieś, przynajmniej dla niektórych, ja na leżaczku czytałam książkę , mąż biegał przed domem i za domem pilnując robót, koparka równała plac, panowie podłączyli wodę.
    Dzieki sąsziadowi do tej pory nie byłą nam potrzebna. Wykopano także 16 m rów na przyłączprądu od skrzynki do domu , ogólne koszty ; przyłącz, licznik, rów i rónanie placu po budowie 1200zł :cry:
  4. Plastusiowy pamietnik

    a dzisiaj tak już na dobranoc...coraz większe smakołyki z naszgo
    ''tajemniczego ogrodu'' :wink:


    Oj będzie musu jabłkowgo w tym roku, będzie!!!! :D
  5. Marcel

    Nie wspominałam chyba nigdy w dzienniku, że nasi panowie od dachu w międzyczasie jak układali naszą więźbę ugasili dwa pożary. Jak tylko zawyje syrena to znikają i wracają na budowę jacyś tacy dumni.
    A to nasi strazacy
Strona 1 z 8