dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Panika

    - 26-07-2011 - 09:08 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    No i mnie dopadła, nie sądziłam, że stanie się to już teraz ale proszę bardzo przyszła wczoraj wieczorem (z góry dziękuję za wybranie takiej pory bo nie ma to jak nie zmrużyć oka przez całą noc) i tak siedzi tu obok mnie a chyba raczej we mnie Pani Panika ściska mi brzuch kołacze w głowie i paraliżuje. Wszystko przez dalszy brak decyzji kredytowej. Coraz bardziej boję się, że nie dostaniemy albo że się to wydłuży strasznie a tu ekipa zamówiona na połowę sierpnia, ...
  2. Pozwolenie na budowę

    Już jest
    Co prawda jeszcze nie prawomocne, ale i tak się cieszę. Uprawomocni się dopiero za miesiąc, bo pani ze Starostwa idzie na urlop. Mam takie szczęście, że w procesie załatwiania pozwolenia już drugi raz idzie na urlop. Co za pech.

    Ale i tak dobrze będę wspominał współpracę z wydziałem architektury. Nie musiałem specjalnie nic dowozić, nie czepiali się i wszystko przebiegło bardzo miło. Myślałem, że trochę szybciej to wszystko będzie, ale te ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: garaż blaszany, pozwolenie na budowę Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum