dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Strasznie się zaniedbałam z pisaniem :oops:
    Prace na budowie idą do przodu i rośnie nam dach to jest ostatnia rzecz która rośnie w naszym domu :)
    Z racji tego że decyzje co do wyboru dachówki i okien połaciwych były podjęte już dawno więc teraz spokojnie tylko zakup :)
    Dachówka bedzie ceglasta betonowa euronit profil S

    Okna dachowe Veluxa szt. 5 w tym jedno o podwyższonej trwałości ...
  2. Dziennik ajupa

    26 sierpień
    Dziś przy śniadaniu przeglądając Dziennik Zielonej (mam wydrukowany egzemplarz) uświadomiłam sobie, że na suficie i jednej ścianie garażu musimy położyć styropian, bo garaż będzie nieogrzewany. Wpadłam w panikę czy nasi tynkarze nie otynkowali czasem już garażu. Obudziłam Pawła (zachwycony nie był) i drżącym głosem zapytałam czy garaż jest otynkowany. Okazało się, że jak Paweł był 2 dni wcześniej to jeszcze nie był tynkowany, ale nie wiadomo czy ...
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Okazało się, ze róznica w poziomie wynosi miejscami nawet 11-12 cm :evil: :evil: :evil: . Ogólne wymiary wyglądają nieco lepiej.

    Dodatkowy wieniec został wylany, miejscami ma on kilka, miejscami kilkanaście cm, ale przynajmniej teraz mamy wszędzie równy poziom. Od poniedziałku zaczynamu mury, bo wieniec musi związać. Póki co mamy rozprowadzona kanalizę i kończą zasypywać fundamenty od wewnątrz. Od zewnątrz niestety jeszcze nie można, bo okazuje sie, ze styropianu ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Okazało się, ze róznica w poziomie wynosi miejscami nawet 11-12 cm :evil: :evil: :evil: . Ogólne wymiary wyglądają nieco lepiej.

    Dodatkowy wieniec został wylany, miejscami ma on kilka, miejscami kilkanaście cm, ale przynajmniej teraz mamy wszędzie równy poziom. Od poniedziałku zaczynamu mury, bo wieniec musi związać. Póki co mamy rozprowadzona kanalizę i kończą zasypywać fundamenty od wewnątrz. Od zewnątrz niestety jeszcze nie można, bo okazuje sie, ze styropianu ...
  5. Willie i jego Dom

    Dziś mi się zrobił Dzień Łącznościowca. Czy też raczej Przy-Łącznościowca........

    Na Tropach Białego Królika albo Prywatna Droga Publiczna


    Wakacje się Mają ku Końcowi :cry: . I właśnie Dwa Miesiące mijają odkąd Uruchomiłem zupełnie Prywatną Inicjatywę w celu uzyskania Wody i Gazu od Łaskawców :wink: . Łaskawcy jak wiadomo, nie zrobią tego dla Zysku ani innych Przyziemnych Pobudek. Nie wiadomo dokładnie z jakiego Powodu, ale należy Posiadać ...
Strona 2 z 3