dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Mam już okna dachowe :D Ale nie mam zdjęć ani kluczy na działkę. normalnie posiałam gdzieś moje klucze i nie moge znaleźć. Musze sie umówic z instalatorem żeby oddał komplet.

    Dziś szukaliśmy drzwi wejściowych. Więc mała uwaga, nie wierzcie w ceny w katalogach, bo to skrzydło tam kosztuje ok 750 zł netto. Widzicie więc ile kosztuje reszta. Np. montaż Gerdy przez autoryzowanego ludzia [inny nie może, bo tracicie garancję] to 500 zł :o Czas oczekiwania na ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Wczoraj dogadalam sie z ekipa murarska, moga zaczac od pazdziernika, gdyby mi sie przytrafil jakis poslizg z pozwoleniem to beda konczyc inne prace, a do mnie przyjda w kazdej chwili. Stan surowy bez dachu bedzie mnie kosztowac 17500 zl. za dom+gospodarczy. Nic mnie nie interesuje poza dostarczenie materialu. Ogladalam budowe, ktora ta ekipa wlasnie skonczyla i rozmawialam z wlascicielami budowy - sa bardzo zadowoleni i polecaja tych fachowcow. Ekipa, ktora wybralismy to jest ta drozsza :( ale ...
  3. "Jak to z M02 było"czyli nasza historia.



    nauczyłam sie wklejać zdjęcia, Czekajcie cierpliwie będzie jeszcze więcej n :P
  4. Funio-Misio-Chatka

    Pierwsza w kolejności na tapetę poszła ubikacja na parterze:

    efekty wyglądają mniej więcej tak:



    POtem gabinet, który na razie jest naszą sypialnią.
    Jako, że tajników alkowy nie wypada pokazywać :wink: , pokażę jedynie jak ładnie prezentuje się kolor - zielone ...
  5. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    prace powoli posuwają się ...w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będzie wylewany strop

    a tak oto dziś wyglądał nasz domek
    widok na salon i wyjscie balkonowe:

    schody(jeszcze nie zaszalowane)

    widok ze stropu na drogę

    widok ze ...
Strona 1 z 3