dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Niech si? mury pn? do góry ...

    Zaczęło się kopanie, murowanie, wylewanie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	001 Stan zero 00074.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	71933Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	001 Stan zero 00063.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	71934Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	001 Stan zero 00055.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	71935
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	001 Stan zero 00013.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	71936  
  2. tytułem wstępu ;)

    Witam,
    zakładam dziennik budowy, który będzie głównie foto-dziennikiem, gdzie zamieszczać będę zdjęcia z postępów i realizacji budowy oraz wykończenia (domu)
    Aktualnie jesteśmy na etapie załatwiania pozwolenia na budowę. Jeszcze w tym roku chcemy zakończyć stan zero. Oby nam się udało

    a to link do projektu na stronie Archonu:
    http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-miskantach/m4a07de36806bf,2273

    pozdrawiam


    Tagi - katalog słów kluczowych: archon, w miskantach Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Mały domek w wielkim mieście

    12.08.2010

    Dostałam wstępny efekt planowania naszego domu.

    Projektantka nie do końca chyba rozumie o co mi chodzi albo nie chce się za bardzo napracować...

    Elewację zrobiła tak jak chciałam, ale sama jeszcze na 100% nie jestem przekonana, chyba muszę ją trochę uprościć.
    Jest sporo rzeczy do poprawy: za małe okna i w złym kolorze (powinny być antracyt), salon trzeba wydłużyć, łazienka jest źle zaplanowana, nie jestem przekonana ...

    Updated 16-06-2012 at 07:10 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Mały domek w wielkim mieście

    27.07.2010

    Dziś o 11.00 mieliśmy pierwszy kontakt z machiną biurokratyczną...

    Umówiliśmy się na wizytę w Wydziale Planowania, lepiej już teraz wiedzieć co nam wolno a co nie przy planowaniu domu, żeby oszczędzić sobie czasu na ewentualne poprawki.

    Pani architekt raczej z nami nie chciała rozmawiać, bo „nie jesteśmy architektami i ona nie chce tracić czasu z laikami”. Była niezadowolona bo: budujemy z firmą zamiast projektować indywidualnie ...

    Updated 16-06-2012 at 07:10 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Mały domek w wielkim mieście

    16.07.2010

    Po pierwszej rozmowie telefonicznej z przedstawicielem kolejnej firmy dostaliśmy kilkanaście .pdf-ów z propozycjami dwóch typów domów: z płaskim dachem i z dachem jednospadowym. Ja optuję za płaskim, koszty przemawiają jednak na korzyść dachu jednospadowego.


    17.07.2010

    Dzisiaj odbyła się rozmowa zapoznawcza z przedstawicielem kolejnej firmy. Pan S był miły i kompetentny, dał nam szczegółowy kosztorys wybranego przez nas domu ...

    Updated 22-04-2012 at 09:54 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2