dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Niedziela. Rano lenistwo, po południu ostatnie pakowanie i przekazanie mieszkania nowym właścicielom. Odwiozłem rodzinę na dworzec, wróciłem po przyczepę i przyjechałem do domu. :D - nie na działkę - do domu! Tu teraz mój dom.

    Pomocnicy pracują na nockę, układają podłogówkę. O 7 rano przyjezdrza ekipa z miksokretem. Do tego czasu wszystko ma być skończone.


    Myślałem, że więcej przykrości sprawi mi przekazanie kluczy do mieszkania, ...
  2. Dziennik Budowy CoolaTT

  3. Dziennik Budowy CoolaTT

    Pojawił też się wianek z krzyżem na domu i zrobiliśmy takie powiedzmy małe wiankowe. Jak stwierdził jeden z majstrów - Pogaństwa w narodzie nie będzie!


  4. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Dwa dni temu (24 sierpnia 2007) minęły 4 miesiące od początku budowy.

    Końcówka prac z Keramzyt-Projekt zaczyna być koszmarem. Niedotrzymywanie terminów jest stałym punktem programu.

    8 lipca pan Piotr z KP zaczął układanie rur do wody. Do dziś (minęło półtora miesiąca) ten temat nie jest zamknięty i ciągle wody nie mamy. Jutro glazurnik miał obudować geberity ale wcześniej musi sprawdzić czy nic nie będzie przeciekać. Nie ma wody - nie ma sprawdzenia ...
  5. Dziennik Budowy CoolaTT

    No skoro przyjechała blacha to i zaczęło sie krycie. Majstrzy od krycia śpią na budowie, bo nie chcą codziennie dojeżdżać - mają około 40 km.



Strona 1 z 9