dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Hanuli

    No tak znowu trzeba kosić działkę, rok (eeeee więcej) temu nabyliśmy w drodze kupna kosę spalinową, idzie jak burza ( :lol: tylko kosić nie ma komu), ale w tym roku poradziłam sobie z problemem i najęłam pana do koszenia. Pięć lat temu posadziłam wzdłuż granic z sąsiadami świerki, ale na szczęście część zjadły zające, część wykosili poprzedni kosiarze i zostało naprawdę niewiele, z czego się cieszę, bo będę mogła inaczej zakomponować działkę. Wydawać by sie ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Już wczoraj nawet nie pisałam, ponieważ koparkowy działał do 21... Dłużej nie było sensu, bo primo: mało co było widać , secundo: nie chcieliśmy ludzi wkurzać dłużej. I tak zjechał ino 2 boki, reszta jesienią. Cała przyjemność kosztowała nas prawie 300. Wieczorem późnym mieliśmy też naradę finansową, bo pieniądze topnieją w zastraszającym tempie... Narazie nie jest tak źle jeszcze, ale mogłoby być lepiej.
    Znalazłam wczoraj mój pierwszy kosztorys sprzed ...
  3. Dziennik budowy - "Manuela"

    25.08.2004 Wszystkie zewnętrzne nadproża zalane i przemurowane. Tak więc obrys zewnętrzny mamy już gotowy. Pozostaje jeszcze dokończyć dwie wewnętrzne ściany nośne i ekipa zabierze się na wewnętrzne działówki.

    Ponownie pojawił się problem braku materiałów. Z obliczeń wynika, że zabraknie nam na parter 60 cegieł M18. W związku z tym zobowiazałem "szeryfa" do skalkulowania czego i ile nam jeszcze potrzeba i do złożenia jutro zamówienia na kolejną ...
  4. Dziennik Ew-ka

    Mury cd

    Zgodnie z planem codziennie od 7,00 zaczyna sie wielkie murowanie. Robota moim fachowcom doslownie 'pali się " w rękach.Do wczoraj czyli 3,5 dnia pracy mam już postawione wszystkie ściany zewnętrzne i wewnętrzne. Dzisiaj dokończą stawianie komina i zaczynają układać strop ceramiczny nad garażem ( wczoraj zrobili kilka belek-superancko wygląda).Wczoraj w drodze do pracy "zahaczyłam" o budowę a tam już zaczęto stawiać ściany działowe . Nie ...