dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marysia - Archipelag - kirkris

    załatwialiśmy właśnie rejestrację służebności gruntowej dla dostawców mediów :(
    Do tej pory nie było w miejscowości notariusza i poświadczenie podpisów w gminie kosztowało 5 PLN. Teraz jest notariusz i urząd nie może tego robić, a notariusz kosztuje 50 PLN. Czysty interes :evil:
    Czemu nie zostałem notariuszem? :o
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dziś średnio, a radzej po-średnio, budowlanie (bo gdyby nie dom, nie byłoby Baloo, a o niego tu chodzi):

    Wczoraj jako świadoma wagi wydarzeń obwywatelka tego państwa poszłam głosować (tzn. poszliśmy wszyscy, jak zawsze). Wieczorem śledziłam wieczór wyborczy a w nocy... miałam sen.. :roll:
    Śniło mi się, że Baloo powiedział mi ( :o ), że niestety nie będzie do nas mógł przyjść, bo on jest z SDPl a większość w wyborach zdobyło PiS. :roll: :o ...
  3. Nasz wymarzony domek w przepięknym miejscu

    Postępów to może i nie ma ale już wiemy że będziemy mieszkać na ul. Miętowej 20
  4. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    No i minął kolejny tydzień.Słoneczny tydzień dobry dla budujących.A u nas minął na gorących małżeńskich dyskusjach.Dochodzimy do wniosku-trzeba sprzedać mieszkanie i za te pieniążki wybudować nasz dom.
    Trzeba będzie się przez rok przemęczyć,na wynajętym mieszkaniu.Ale nie jest to zbyt wygórowana cena za spełnienie marzenia i wybudowanie własnego domu-domu z ogródkiem,tarasem i kominkiem+garaż.
    Poznaliśmy nowych ludzi-oczywiście z forum-małego ,jego uroczą ...
  5. Willie i jego Dom

    Białe Króliki i Drewniane Patyki

    Zacząć od A czy od D? :roll:
    Zacznę od D, bo trzeba ustabilizować poziom Oleju w Irytatorze. :x

    .........................
    Opowieść o Drewnianych Patykach.

    Pogoda jaka jest, wszyscy widzą. Jak Drut. Jak Marzenie. Jak ideał Budowlany. 8)
    A tu D! :evil:
    Drewna nie ma.
    Miało być „za tydzień”. Się nie udało. :(
    Kolejna Obietnica opiewała na następny. ...
Strona 1 z 3