dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowanie marzeń

    Cholera i dżuma!

    Nie mam sił pisac jeszcze raz, więc tylko przekleję to co napisłam tu na forum w innym miejscu:

    Cieszyłam się dziś, ze zaczęli mi montować okna, a tu okazało się, ze przedwcześnie. Okna są za wąskie w stosunku do otworów o jakieś 5 cm z każdej strony !!!. poczytałam o wadach montażu i włos mi się na głowie zjeżył.

    Jak do tego doszło? Ano panowie zmierzyli otwory a ja następnego dnia zawitałam u szefa, żeby podać
    ...
  2. Nasza Lawenda

    czas juz powaznie pomysleć o wnętrzach.. pociąga i przeraża mnie ten temat jednocześnie :-? :-? :-?
    na dobry początek wrzucam wizualizację wnętrz salonu i jadalni zaproponowane przez Horyzont.. co nieco wykorzystam, ale nie wszystko jest "po mojemu" :D







    ...
  3. Pod dachem, czyli moje niebo, czyli opowiastka strychowa :)

    Piątkowy wieczór, wczesno-jesienna temperatura za oknem, w telewizji film z cyklu zabili go i uciekł oraz wizja wytchnienia dla zmęczonego kręgosłupa - kwintesencja końca budowlanego tygodnia. Właściwie to powinnam napisać - wykańczającego, w pełni tego słowa znaczeniu. Wniesiony wkład kominkowy po 103 schodach, przez dwóch domorosłych strongmenów (w tym osobisty chłop, który następnie zaległ w regeneracyjnej kąpieli) i przy pomocy mojej skromnej osoby zaowocował odciskami, ...
  4. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Wczoraj robiłem szalunek balkonu.
    Robiłem, robiłem i zrobiłem :wink:
    Wieczorem schody zostały skończone i już są gotowe do zalewania.
    Wyszły super i jestem zadowolony :D
    Teraz muszę się jeszcze zgadać, czy będą mi robili więźbę :D
    W sumie to bym chciał, bo panowie byli konkretni, uśmiechnięci i naprawdę zasuwali aż miło :D
    Dojechała też stal, którą domawiałem.
    Kurcze, ale to cholerstwo kosztuje.
    Dzisiaj zrobiłem ...
  5. świerkowy domek

    Górale pojechali. Wczoraj zostały wykonane ostatnie prace miedzy innymi przy elewacji, wstawianiu pozostałych okien na poddaszu, drobne poprawki przy szlifowaniu ścian wewnętrznych i na samym końcu ustawienie i malowanie słupów przy wejściu. Po ok. 5 miesiącach od pierwszych wykopów i ok. 14 tygodniach pracy górali dom osiągnął STAN SUROWY ZAMKNIETY!! Brak jeszcze drzwi garażowych i drzwi do piwnicy (są prowizoryczne) ale za to ściany na parterze i poddaszu, poza łazienkami i ...
Strona 1 z 15