dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasze M-71 czyli noc księżycowa

    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    No to schody mamy już wylane i nawet częściowo podsypane , choć z tym podsypaniem to tak naprawdę wiele roboty jeszcze. Jak tylko będzie czas to będzie się robiło.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00313.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	67,4 KB
ID:	214805

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00314.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	75,8 KB
ID:	214806

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00315.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	66,3 KB
ID:	214807
  2. Ściany

    Przyszedł czas na ściany.
    Zdecydowaliśmy się na Porotherm Dryfix 25.
    Kilka słów o samych pustakach: Są na prawdę równe. Zdarzały się co prawda z nierównymi bokami, wypukłym, bądź nie do końca prostopadłymi ściankami, ale były to pojedyncze przypadki. W każdym bądź razie żadne z tego tytułu nie zostały odrzucone przez ekipę. Mało tego, nie trafiłem nawet na jednego uszkodzonego, uskubanego czy pękniętego pustaka - przynajmniej tyle miałem szczęścia . ...
  3. Ścianki kolankowe i nawet szalunki wieńca

    Teraz tempo pracy jest błyskawiczne...
    W poniedziałek został wylany strop nad domem, w środę miałem wymurowane wszystkie ścianki kolankowe. Ścianki podniosłem o jeden pustak nad garażem i nad domem. Taka zmiana jeszcze nie zaburzy proporcji bryły budynku a już pozwala zwiększyć kubaturę pod skosami... Palety z bloczkami zostały postawione na stropie nad garażem, który już 4 tydzień stoi podparty stemplami. Można już było rozmontować stemple, ale chciałem mieć podparcie ...

    Updated 12-07-2015 at 10:59 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum