dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ławy fundamentowe

    Ławy fundamentowe trzeba rowniez udokumentowac, choc dzis juz jestesmy zupełnie gdzie indziej... ah na scianach, juz prawie nadproza montujemy.

    Ale do rzeczy...
    Prace nad samymi fundamentami trwały ponad 4 miesiace, 200metrów, 3 osoby (w tym kobieta
    Przyznam szczerze, ze tak jak sie spodziewalam - były to srednio ciekawe i przyjemne czynnosci. Głownie kopanie, kręcenie zbrojenia, zbijanie desek na szalunek. Ciezka praca, ręce drętwieja, kregosłup pęka, ...

    Updated 26-09-2012 at 23:08 by Edenka

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. lanie lawy

    Rzecz działa się na początku maja. Chłopaki ostro się napracowali. Beton zamówiony był na 4 maja (a właśnie mi się przypomniało, że ta koparka co to się zakopała zaraz po wjeździe na działkę to 13 piątek był. Tak więc piątek 13 kwietnia to dzień rozpoczęcia budowy)
    Wracając do 4 maja to chłopaki się trochę przeliczyli w wyniku czego pracowali 1,2 i 3 maja na pełnych obrotach. 4 maja dosłownie nad ranem kończyli zbrojenie.
    Beton się lał a ja przeszłam ...
  3. montaż bramy

    Wczoraj panowie zamontowali bramę.
    Raz:

    Dwa:

    I trzy:

    Reszta też już jest, ale nie mam niestety zdjęcia...
  4. Projekt

    [SIZE=2]Dziś otrzymaliśmy projekt. Gotowy! Jeszcze wypełnienie kilku formularzy i do Powiatu! Witaj przygodo:lol2: W piątek 28.09.2012r. po wypełnieniu dwóch papierków pod tytułem: "Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane" oraz "Wniosek o pozwolenie na budowę",dziarsko maszeruję złożyć dokumenty do Powiatu.
    [HR][/HR]
    Emocje - emocjami ale zacznijmy od początku jak to z tym projektem było....
    Chyba ...

    Updated 15-10-2012 at 20:34 by bluenet

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Projekt poglądowy kuchni

    Dostaliśmy długo oczekiwany projekt kuchni.
    -lakier bądź akryl jako fronty
    - w szafce narożnej magic corner
    - wszystkie zawiasy blum bluemotion - miękki domyk
    - dowolne szkło miedzy szafkami
    - dowolny blat ze szczotkowanym rantem, jak cokół dolny
    - cargo miękki domyk
    - narożna szuflada blum tandem box 50kg- miękki domyk
    - szafka narożna wisząca tez w formie jamnika
    - w szafkach wiszących dolne fronty możemy zastąpić ramkami ...
Strona 1 z 2