dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 30 dni

    To bedzie najdłuższe 30 dni do przeżycia. Ustawa o nowym planie juz jest w dzienniku ale za 30 dni dopiero sie uprawomocni.Potem od nowa cała procedura i tylko modlić żeby żeby starczyło czasu do wiosny.
  2. Widok z okna i dach

    Dzisiaj odważyłam się wspiąć na strop - było to moje drugie podejście . Mam lekki lęk wysokości i za pierwszym razem stanęłam w połowie zbitej z desek drabiny i nie mogłam się przełamać żeby wejść dalej. W nagrodę zobaczyłam jaki będzie widok z okien, w szczególności z tego dużego, trójkątnego na antresoli.

    Widok z dużego trójkątnego okna z antresoli.


    Na początku ...
  3. początki ogrodu

    pomału zaczyna znikać krajobraz księżycowy- dziś wzieliśmy się za ogród, co prawda to dopiero początki i nie wygląda to jeszcze zachwycająco ale nas te kilka drzewek i krzaków cieszy niesamowicie
    góra zaczyna przypominać dom, w jednym z pokoi nawt ściany są zagruntowane jupii
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0007.jpg
Wyświetleń:	241
Rozmiar:	73,8 KB
ID:	24877   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0006.jpg
Wyświetleń:	262
Rozmiar:	52,0 KB
ID:	24878   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0005.jpg
Wyświetleń:	262
Rozmiar:	71,0 KB
ID:	24879  
  4. ocieplenie ścian fundamentowych

    nowe fotki z 26.09.2010, tym razem już ocieplone ściany fundamentowe. a teraz to będziemy zasypywać...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie 1.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	24872   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie 2.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	24873   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie 3.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	24874   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie 4.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	24875   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj?cie 5.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	24876  

  5. M-128 na końcu świata

    Dzień dobry
    Zaczynamy dziennik budowy trochę późno, wcześniej o tym nie myśleliśmy, ale sami szukaliśmy jakichś wiadomości o naszym projekcie a tu nic. Jesteśmy właśnie na etapie pokrycia dachu i wiele rzeczy w projekcie zmieniliśmy, jest jeszcze kilka, które chcielibyśmy zmienic i takie których zmienic już nie możemy . I to jest właśnie powód dla którego zaczynamy nasz dziennik. Nie znaleźliśmy do tej pory nikogo kto by planował budowac lub buduje ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: konrad matuszewski m-128 s-134 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3