dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jak zbudować dom za 100 tyś zł - mój(14) dziennik budowy.

    Dopadła mnie grypa. Siedzę w domu i się nudzę. Chyba zacznę wypełniać wniosek o zwrot VAT. Odrzuca mnie na samą myśl o wypełnianiu formularzy urzędowych - brrrr.
  2. Głową w bale

    Cytat Napisał agagaj
    Tak długo pisałam, że nie zauważyłam newsa o Kruszonce...
    Gratuluję :P

    Nowy domek - nowy potomek... Klątwa działa jak u mnie :P
    Z tym, że u mnie zadziałała 3 razy :wink:
    No właśnie nikt się nie domyślił co oznacza mój "sprytny" podpis w stopce...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  3. Głową w bale

    Cytat Napisał Babydream
    No właśnie: zawsze są dwie strony medalu.
    Boję się ogromnego kredytu. Mam ok 200 tys. jak sprzedam mieszkanie, ale co to jest? Działki też brak, a ceny w tej chwili sa kosmiczne
    Ja podchodzę do wszystkiego w kategoriach "sportowych". Wygrać kolejny mecz. Meczem było znalezienie działki, jej kupno. Meczem było znalezienie ekipy. Tu to szczęście głupiego. Itd.
    Jak ja bym się cieszył gdybym miał własne mieszkanie..... 200 tysi. ło jezu..... ...
  4. Głową w bale

  5. Głową w bale

    Dziękuję, nie masz pojęcia jak się cieszę.
    Że jeszcze zdążysz to prawda, ale można wszystko dopinać powoli. Gdybym miał więcej czasu i okoliczności były by inne, rozegrał bym budowę zupełnie inaczej.
    Ale z drugiej strony teraz jest najlepszy czas żeby wkrótce cieszyć się własnym kawałkiem trawy. A jak zaczniesz budować, to na 100% dostaniesz przyspieszenia.
Strona 11 z 17