dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    27-01-2004
    Byłam, odebrałam. Miało być pozwolenia na całą infrastrukturę a jest gołe. Jednak to nie jest w stanie zepsuć mi humorku :lol: .
    Po 14 dniach jak się uprawomocni jadę po dziennik, a co.

    Po drodze wstąpiliśmy do architekta. Dał nam kilka telefonów do murarzy. Trzeba podzwonić no i jeszcze teraz czeka nas wycieczka po hurtowniach.

    Na ponieziałek umówiliśmy się z rzeczoznawcą w sprawie wyceny do banku. Nie jest źle. tylko ...
  2. No to buduję - kolejny inwestor

    Dach zbliża się do końca (odpukać). Chłopcy trochę się wymarzli. Zostało do ułożenia 50% podbitki, 75% gąsiorów i rury spustowe. Okna dachowe, w obawie przed kradzieżą wyjęte z ram, leżą u mnie w pokoju i służą kotom za trampolinę.

    Co do okien, chyba jednak zdecyduję się na normalną przenikalność (1.1) (ten wąż w kieszeni). Kilku znajomych ma Jocz'a i sobie chwalą (jeden z tych znajomych zachowuje się jak ta teściowa z reklamy Toyoty Avensis - potrafi ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    No w końcu jestem na bieżąco. :lol:


    27 stycznia
    Jadę dzisiaj nareszcie po pozwolenie. Moje upragnione :lol: . HUUURRRRAAA.
    Złożone było 22-12-2003 więc ponad miesiąc czekania. Nie najlepszy rezultat. Zresztą to już nieistotne. :P
    cdn
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    20-01-2004
    Wczoraj dostaliśmy zawiadomienie o założeniu księgi wieczystej. NARESZCIE. Sąd zakładał księgę od 10-11-2003. No może trochę później, bo nie wiadomo, kiedy notariuszka wysłała te dokumenty. Zresztą najważniejsze, że już jest. Można załatwiać albo przygotować się do załatwiania kredytu.

    21-01-2004 śr
    Byliśmy w banku. Zawiadomienie o założeniu księgi nie wystarczy. Trzeba składać o odpis. Pozwolenie będzie w przyszłym tygodniu tzn. 26 stycznia mam zadzwonić. ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    17-01-2004 so
    Byliśmy dzisiaj z naszym kolegą, który ma nam zrobić ogrodzenie na wizji lokalnej. Jak dobrze pójdzie siatka będzie za 2 tyg. Teraz działka jest w opłakanym stanie. Rozjeżdżona i błotnista ze względu na odwilż. Jednak działka to nic dojazd do niej to dopiero. Nie wiem jak ja będę do sklepu chodzić. Chyba jakieś „domowe kaloszki” przy bramie będą stały :D
Strona 1 z 4