dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

    Jesśi ktoś myślał, że coś się tragicznego stało to sorry. Obudziłem się skoro świt o jedenastej, a może nawet później. I w zasadzie do połowy czerwca nic ciekawego się nie działo. Zadnych włamań.
    W połowie czerwca, ledwie wróciłem do domu z pracy - telefon. K..... mówi okna gotowe! Zaraz zaraz, jaki K......, Jakie okna? No zamawiał pan? W tym momencie przypomniałem sobie rozmowę z sympatycznym stolarzem od okien. Kiedy przyjadę? W sobotę. Przyjadę z oknami w południe ...
  2. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    27 października 2005
    Rano Tadziu zamówił materiał na parapety zewnętrzne - w składzie budowlanym mówią na to parapetnik szkliwiony, ale to chyba płytka klinkierowa. Sztuka o wymiarach 135 mm (szerokość) x 245 (długość) kosztuje 4,70 zł brutto. Ale za 125 sztuk, na które będziemy czekać prawie tydzień przez święto, dostaniemy rabat. Tadek kolor dobierał do kawałka profila okna z kolorem mahoniowym, który dostaliśmy, gdy kupowaliśmy okna. Kolor wiśnia szkliwiona. Ładna. ...
  3. Dziennik Pawła

    Wiem jak wklejać zdjęcia ;)
    Wielkie dzięki Zeljka


    to zdjęcie przed robotami ziemnymi :)



    Dziewczyny na inspekcji


    Pierwsze doły ;)

    ...
  4. dziennik Żaby

    Dzisiaj zdjęcia. :D

    Tak teraz wygląda poddasze



    Strona tarasowo- ogrodowa...



    widziana z posesji sąsiada....



    I bliżej. jak widać nie skończyli jeszcze układać łat.

    ...
  5. Mazurska chałupa komtura

    Wiadomo, że w takiej sytuacji płacz nic nie pomoże. Przedmioty rzecz nabyta. Były, nie ma. Należało raczej pomyśleć nad zabezpieczeniem chałupy przed następnymi "wizytami".
    Zostałem zaproszony przez gospodarzy od których kupiona została chałupa na wesele. Dobra okazja by zbratać się z miejscową społecznością, poznać ludzi. Przyznam się, że pierwszy raz byłem na weselu na wsi. Było super. Obserwowałem uważnie zwyczaje, obyczaje i zachowanie biesiadników. ...
Strona 1 z 2