dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza jaskółka-nasze gniazdko

    ...kolejna dawka "profesjonalnych" projektów i wizualizacji autorstwa inwestorki :wink: ...salon wersja zimowa...

    ...ściana TV w realu wygląda tak...
  2. Nasza Elenka

    Zdecydowaliśmy, że spróbujemy własnymi siłami zrobić fundamenty (aby oszczędzić przynajmniej na tym etapie), potem wejdą murarze.
    Przy pomocy rodziny i znajomych oraz radach naszego architekta tak to wyszło.

    Zbrojenie



    ...

    Updated 10-06-2010 at 13:19 by inya (odświeżone zdjęcia)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nasza Elenka

    Rozpoczęliśmy starania o pozwolenie na budowę. I tu zaczęły się schody…
    Plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony w 2005 roku zakłada, że nasza działka leży przy ulicy lokalnej, która póki co jest jedynie w planach na mapie (nie ma utwardzonej powierzchni, tylko trawa). Bez dojazdu do posesji nie można otrzymać pozwolenia na budowę. Dojazd jest, ale…w rzeczywistości go nie ma… Absurd. Nie będę opisywać naszych wydeptanych ścieżek i pisanych listów oraz ...

    Updated 10-06-2010 at 13:15 by inya (odświeżone zdjęcia)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Nasza Elenka

    Z tysięcy projektów wybrałam ostatecznie ok.10, ale jak Krzysztof zobaczył ELENĘ z Archipelagu powiedział „ten i żaden inny”. Zakochaliśmy się w dużych oknach w salonie i antresoli. Trochę mnie martwił niezbyt funkcjonalny jak dla mnie rozkład pomieszczeń, chciałam czegoś innego, ale pomyślałam, że do zmian wnętrza mogę znaleźć architekta do pomocy. Po naradach zamówiliśmy Elenę w pracowni projektowej.
    Podstawowa wersja Eleny (w naszym przypadku wersja lustrzana) wygląda tak:
    ...

    Updated 10-06-2010 at 13:12 by inya (odświeżone zdjęcia)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. "ROMA" - Dziennik Budowy

    Nareszcie doczekałam się chwili, w któej mój dom zyskał duszę. Teraz nie mogę wejść jak do stodoły - byle dziurą. Skończyła się samowolka -mamy okna!! :D
    Profile Veka - "Perfectline", kolor jednostronny orzech, plus - podobno - nietypowy szpros. Oklepał mi się "złoty dąb"... jak to zwyle bywa z modnymi kolorami. Wszystkie domy w Polsce są żółte i mają okna w kolorze złotego dębu. Ok, ładnie... ale z przekory chcę inaczej :P Zobaczymy co z tego ...
Strona 1 z 27