dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Podjęliśmy decyzję !!! Bierzemy firmę, która zrobi nam dach kompleksowo od więźby po rynny. Więc do dzieła !!! Dzwonimy do dekarza, zapytać się o termin, bo uprzedzono nas, że może być dopiero w grudniu :cry: , pan dekarz mówi, że może wejść w........ poniedziałek :o w który ? w ten ! :o Ale my nie damy rady !!! no to w przyszły !! Dobra. No i co my na to ? Dawaj w samochód i do majstra, postawić go do pionu, bo coś się ociąga . " Szefowo ! pada !" Ja ...
  2. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    PADA PADA I PADA I KOŃCA NIE WIDAĆ :( :evil:
    Ta pogoda całkiem mnie rozwala. Brak weny do jakiejkolwiek roboty no i do pisania także. Nie wiem ile już dni zbierałam sie żeby skrobnąć pare zdań.
    Postępy na budowie znikome. Mężuś od poniedziałku do piątku poza domem kasiurke zarabia więc na roboty budowlane zostają tylko weekendy. Może, oby nie zapeszyć, uda się w tą sobote podłączyć piec i zaczniemy ogrzewać domek. Dziś przeszpachlowałam niedoróbki pod ...
  3. Ranczo, na dużej działce.Przygotowania do budowy.Sad winnica

    Nie muszę wam opowiadać jakie błoto na naszych budowach.
    Nasze maszyny takie ubłocone że aż strach.
    Jak wieczorem patrzą na mnie takim błagalnym wzrokiem żeby je oczyścić i umyć :)
    kiedyś im obiecałem że się o nie zatroszczymy żeby się czuły czysto , pewnie i zadbanie.
    I dotarło czyścidełko z UK oczywiście.
    Jestem zachwycony, oczyści i zagrzeje super.
    ...
  4. Nasz wymarzony domek na wsi (Tymek B w lustrzanym odbiciu)

    Oferta na keramzyt z Trzebiatowa:
    [i]
    strop teriva : 9220 zł brutto (koszt belek i pustakow ) przy zakupie z innymi materialami moge dac 5% rabatu.
    Betony:
    B10 C8/10 225zł brutto /m3
    B15 C12/15 240zł brutto /m3
    B20 C16/20 260zł brutto /m3
    B25 C20/25 274zł brutto /m3
    Pompa do betonu do 7m3 244zł za godzinę pracy
    przy pompowaniu od 8m3 do 20m3 24zł brutto / za wypompowany m3
    przy pompowaniu powyżej 21m3 ...
  5. Dziennik budowy RUBINA z pracowni MG Projekt

    Izolacja styropianem rozpoczęta:



    Użyty materiał to styropian Swisspor EPS 040 FASADA o grubości 20 cm, frezowany. Do ściany przyklejany jest tradycyjnym klejem do styropianu.
Strona 1 z 17