dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. mania

    W końcu wreszcie, nareszcie okna są na swoim miejscu. Jeszcze tylko dachówka i stan zamknięty. Brakło ok. 200 sztuk dachówki, ale mąż dzisiaj przywiózł i niedługo wyląduje na naszym dachu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG0095A.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	81553   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG0094A.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	81554   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG0093A.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	81555   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG0096A.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	81556  
  2. Ssz

    Stan surowy już zamkniętyskończyliśmy już instalacje elektryczną i wod-kan. Kupiliśmy już piec gazowy Immergas hercules. Teraz robimy tynki gipsowe, nie osobiście oczywiście. Ale osobiście mąż zrobił poddasze, zamocował dodatkowe jętki i poukładał płyty OSB i ocieplił kominy. Teraz jeszcze czeka nas docieplenie poddasza własnoręczne. A w przyszłym tygodniu wchodzi ekipa od podłogówki.
  3. okna

    okna już dawno zamontowane, a zdjęć brak.Ale wszystkie są zamontowane super.
    Ekipa od Mielczarka ze Zduńskiej Woli super. Postanowiliśmy zrobić montaż z taśmami paroprzepuszczalną i paroizolacyjną. Paroszczelna soudal od wewnątrz, a illbruck parprzepuszczalna od zewnątrz. Monterzy wysunęli okna na ok. 3 cm do warstwy ocieplenia i pokazali nam jak przyklejać taśmy. Inwestor czyli Mąż własnymi rękami powycinał piankę i poprzyklejał taśmy do okien i muru. Wyszło ...
  4. Nowy właz strychowy...

    Dwa wpisy wcześniej wspomniałam o schodach nożycowych. Wówczas pisałam, iż takowe ustrojstwo kupiłam.

    3.10.2011
    Wróciłam z pracy do domu i... zastałam to, co zastałam - czyli...



    zdjęta część kasetonów (i tu poczułam wielką ulgę, że nie wszystkie i, że nie będę musiała teraz robić nowego sufitu - podwieszanego), dziura ...
  5. Poszło ....

    Fundamenty wykopane. Dziś zaczęły się zbroić W sobotę lejemy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	k1.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	81549   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	k2.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	81550   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	k3.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	81551  
Strona 1 z 3