dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    Zresztą powodów do delikatnego wkurzenia jest więcej. Wciąż mamy rozbabrany kominek - kamień miał być na zeszły tydzień, na środę, na koniec tego tygodnia... Nasz kominkarz ma niestety przyszły tydzień zajęty, więc nawet gdyby kamień już się zrobił, to i tak musimy czekać. A i tak jestem pełen dziwnych przeczuć, że przy okładaniu kominka coś będzie nie tam. Gdzieś zabraknie pół centymetra, albo będzie pół centymetra za dużo... To chyba po tych glazurnikach taki ...
  2. Dziennik Whisperów

    27 listopada 2005
    Coraz bliżej, coraz bliżej... Dziś znów otrzymaliśmy posiłki w postaci Luśkowej rodziny oraz ciasta i doprowadzaliśmy wykańczalnię do stanu pozwalającego na rychłe zamieszkanie. Wyczyszczona i zagruntowana reszta podłogi, ułożone wykładziny w obu sypialniach, prace ogólnoporządkowe.
    Razem z Luśkowym bratem (zwanym w skrócie Bratem) próbowaliśmy zrobić jakoś wjazd do garażu. Rezultat - nędzny. Chyba trzeba będzie zamówić wywrotkę żwiru, ...
  3. Dziennik Whisperów

    26 listopada 2005
    W Dniu Bez Kupowania wybraliśmy się na krótki kurs po sklepach z armaturą. Rezultat - u człowieka od którego kupiliśmy już trochę sanitarki zamówiliśmy dwa zestawy baterii termostatycznych ze "słuchawkami", do tego baterie wannową i umywalkową - wszystko Grohe (a może hansgrohe?). Tak zakombinowaliśmy z promocjami i zniżkami, że zamiast 4000 zapłacimy 2400. Kurcze, i tak sporo :-?
    Dodatkowo zakupiliśmy w Castorami zlew i baterię do ...
  4. Nasz wymarzony domek w przepi?knym miejscu

    Kontrola zarośniętego pola wykazała iż TPSA wzięła się do roboty i studzienki zrobione. Więc telefon już nie będzie stanowił problemu.

    Architektowi zatwierdziliśmy plan koncepcyjny więc teraz się oblicza i robi dokładny projekt.
  5. Dziennik andrzejki.

    Równo rok temu zaczęłam pisać na tym forum 8)
    I przez ten rok tyle się zmieniło w moim życiu 8)
    Dotychczas odległe marzenia o własnym domku zaczęły przybierać realne kształty :P
    Dziś mam już dom 8) , własny :P I choć trochę czasu upłynie nim w nim zamieszkamy to i tak bardzo się cieszę bo chyba nie wierzyłam,że przez rok uda sie nam aż tyle osiągnąć :roll: :-?

    Dziękuję wszystkim za wszystko :wink: 8) :wink:
Strona 1 z 3