dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia o własnym... podwórku

    Ciągle nie mogę pochwalić się całkowitym zasypaniem fundamentów. Cały czas pozostają odkryte na zewnątrz. Zdaję sobie sprawę, że to nie może trwać za długo, tym bardziej w zimie. Wiem również że nie jest to prawidłowo zrobione (nikomu nie polecam więc swojego przykładu). Powinno być równoczesne zasypywanie i zagęszczanie po obu stronach ściany fundamentowej. Trudno. Pozostaje nadzieja że nic się nie stanie. Woda stoi na ławach do wysokości 3 bloczka. Stale próbuje ją ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    więta, święta i podwyżka 100 % czynszu. Efekt patrz poniżej
    :(
    postanowiłam jednak podjąć rękawicę rzuconą przez Olę i zabieram się przynajmniej za kupowanie materiałów. Jutro wypiszę sobie wszystko a w piątek będę dzwonić. Mam nadzieję, że do piątku przyjdzie ten gaz. Hej baby do roboty, niech się mury pną do góry.
    Tak naprawdę kochany dzienniczku to jestem tak wkurzona, że sama ten dom postawiętu była ilustracja stanu ale jej nie ma
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 27-12-2006 - 21:18 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :roll: Witam. W nawale przedswiatecznych przygotowań, zabrakło czasu na
    uzupełnianie forum.Ale budowa szła.stropy połozone,wybudowane częściowo kominy,przygotowywanie szalunków dla schodów.
    Dzisiaj natomiast budowlańcy nie zjawili sie na budowie-"odpoczywali' po świętach.Jeżeli nie będzie zbyt dużych mrozów to w przyszłym tygodniu może się uda zalać strop.
    A teraz kilka najnowszych fotek
    ...
  4. Inka i MazaQ - wymarzony domek krok po kroku...

    Witam wszystkich!

    Na początek powiem tak: nie jest łatwo...
    Borykamy się po kolei ze wszystkim... :(

    1. Wybór działki - zajęło nam to około 2 miesiące i zakończyło się sukcesem tylko i wyłącznie dzięki pomocy rodziny i najbliższych znajomych. Zjeździliśmy okolice Warszawy chyba kilkanaście razy, najedliśmy się wstydu i upokorzeń pytając, błagając a nawet grożąc potencjalnym posiadaczom działek na sprzedaż. Najbardziej wkurzało nas, ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Wyceny z Pomorskiej Fabryki nie mam, bo nie dojechalam przed swietami, pojade dopiero po Nowym Roku. Mam natomiast wycene okien, ktore wycenilam jako pierwsze, ten sam producent i te same okna, tylko wycenilam te okna w innym punkcie i miejscowosci i wiecie o ile drozej mi wycenili :roll: :evil: ? Policzyli wiecej o 3200zl :evil: :evil: :evil: . Po prostu jak uslyszalam cene to sobie usiadlam, te same okna, a tyle drozej mi policzyli.
Strona 1 z 3