dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    ROSÓŁ I MARTINI, 22:43

    Popijam martini z kubeczka, bo szkło się kąpie w hałaśliwej zmywarze, i gotuję rosół. Rosół składa się głównie z marchewki i cebuli, odgrzebanych w lodówce, oraz kostki rosołowej. Dziś w sklepie poświątecznie był tylko chleb i sól. I martini. Być może nie jest to najlepszy pomysł, ale już gotuję... Jak nie będą mieli wyjścia, to zjedzą. :roll:
    Popijam nie za dużo, żeby nie wykipiał, no i muszę jeszcze dziś ułożyć ...
  2. Dziennik Metei

    Mój dziennik spadł na 3 strone...a to dlatego że na budowie nic sie nie dzieje :(
    20 XII chłopaki zeszli z budowy i czekają z dokończeniem kominów na cieśle a ten wchodzi jutro!
    Nareszcie od jutra cos sie zacznie dziać chociaz jak patrze za okno to mam mieszane uczucia:( znów pada śnieg :evil:
    Wklejam zdjęcia z 20 XII...

  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Wrócił mój mąż i pyta : "budujesz Kochanie?" a ja mu tylko pokazałam ile dokumnetów trzeba do pozwolenia na budowę - odpadł - szczęśliwiec - pojutrze wyjeżdża :):) Czy ja to sama pociągnę ???????/

    A w cholerę - co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Wrócił mój mąż i pyta : "budujesz Kochanie?" a ja mu tylko pokazałam ile dokumnetów trzeba do pozwolenia na budowę - odpadł - szczęśliwiec - pojutrze wyjeżdża :):) Czy ja to sama pociągnę ???????/

    A w cholerę - co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Architekt miał oddzwonić - nie oddzwonił. Obyśmy mieli cierpliwość :):) :evil:
Strona 1 z 6