dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 27-12-2009 - 22:35 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    ....i już po świętach :wink:
    Gdyby nie choinka i dekoracje,to przy panującej pogodzie można by sądzić ,że chyba to były inne święta :roll:

    A teraz trzeba odpocząć :P .Ja na szczęscie mam jeszcze kilka dni wolnego 8)

    Najbardziej zaskoczyła nas nasza kotka.Zuzia była bardzo grzeczna,właściwie to kotki "nie było" w domu :wink:
    A tak nam towarzyszyła :lol:
    ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Komputer pokrzyżował mi plany (i zszedł wczoraj). A wczoraj, tak, wczoraj, minęło dokładnie 4 lata od dnia, gdy pierwszy raz zalogowałam się na Forum Muratora.

    Przez te cztery latat poznałam fantastycznych ludzi. Myślę, że wielu z nich mogę nazywać dziś przyjaciółmi.
    Byli ze mną w chwilach najczarniejszego nieszczęścia i wielkiej radości. Pomagali technicznie i duchowo. Byli ze mną. Ludzie stąd - z FM.

    Dziś siedzę przy swoim nowych ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Komputer pokrzyżował mi plany (i zszedł wczoraj). A wczoraj, tak, wczoraj, minęło dokładnie 4 lata od dnia, gdy pierwszy raz zalogowałam się na Forum Muratora.

    Przez te cztery latat poznałam fantastycznych ludzi. Myślę, że wielu z nich mogę nazywać dziś przyjaciółmi.
    Byli ze mną w chwilach najczarniejszego nieszczęścia i wielkiej radości. Pomagali technicznie i duchowo. Byli ze mną. Ludzie stąd - z FM.

    Dziś siedzę przy swoim nowych ...
  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Przybył nowy mebel w domu .... Kasi gwiazdka przyniosła sako :D
    Wielki fotel +pufa pod nogi .... rewelacja na kręgosłup no i frajda dla dzieciaka .... :D

  5. Tak to się zaczęło...Nasza Lawenda :o)

    Elewacja już skończona,ale muszę zrobić fotki i wkleję :)
Strona 1 z 8