dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Lampy w kolejnej odsłonie :)

    Pewnie już macie dość moich wpisów o oświetleniu, ale jak już się wzięłam za wybieranie to chciałabym wybrać do końca

    Do salonu i być może sypialnianej łazienki mogłyby być takie kinkiety:



    Aquaform Maxi Cube - jest kilka wersji kolorystycznych, ale chyba najbardziej nam pasuje aluminium

    Dostępny wybór kolorów:

    ...

    Updated 27-02-2012 at 22:40 by lucka6

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Ogród zimowy

    - 27-02-2012 - 22:22 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Jak wiedzą wszyscy, którzy mają wciąż siłę czytać moje wynurzenia życiowe od pewnego czasu trapił mnie problem ogrodu zimowego. Tak to czasem jest, że piękne marzenie może stać się koszmarem. Jedni konstrukcji nie potrafili w ogóle zrobić, inni robili tak źle, że kier bud i archi łapali się za głowę. Ci którzy znali się narzeczy i robili tak duże przesuwne przeszklenia często zabijali mnie ceną. W końcu jednak trafiłam
    taką przynajmniej mam nadzieję. ...
  3. Ogród zimowy

    - 27-02-2012 - 22:21 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Jak wiedzą wszyscy, którzy mają wciąż siłę czytać moje wynurzenia życiowe od pewnego czasu trapił mnie problem ogrodu zimowego. Tak to czasem jest, że piękne marzenie może stać się koszmarem. Jedni konstrukcji nie potrafili w ogóle zrobić, inni robili tak źle, że kier bud i archi łapali się za głowę. Ci którzy znali się narzeczy i robili tak duże przesuwne przeszklenia często zabijali mnie ceną. W końcu jednak trafiłam
    taką przynajmniej mam nadzieję. ...
  4. Zleciłam wycene

    Hej zleciłam wycenę domu na www.szukajfachowca.pl pożyjemy zobaczymy
    A wy jak myślicie ile powinnam zapłacić za moją Jaworzynkę chodzi mi o stan surowy otwarty,
  5. Okna

    Czesc wszystkim,
    Wlasnie wrocilam z firmy Sokółka który miał być dostawcą naszych okien i niestety... Beznadziejna firma! Od 2 miesiecy rozmawiamy z nimi o kolorze i nie potrafili niczego nam zaproponowac. Jasnych kolorow maja dwa i nie potrafią niczego zrobic pod klienta. W-ki gwarancji - 21 dni + 45 dni roboczych. Kpina jak dla mnie. Pol roku sie z tego robi.
    Bierzemy pod uwage Albud z Wołomina - czy ktoś miał z nimi doświadczenia???? Okna podobają się nam pod względem ...
Strona 1 z 3