dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Bączki poległy więc mamy chwilkę na wstawienie zdjęć ;)
    skończony warsztacik przy garażu
    tynki jeszcze mokre

    garaż świeżo otynkowany


    kafelki w wiatrołapie bez fug i cokołów

    w kuchni ...
  2. Nasza Lawenda

    edyta witam serdecznie! odpowiedziałam na PW :D

    zaczyna się dziać.. fachowcy powoli zaglądaja na budowę.. na razie tylko po to, żeby oblookać to i owo, ale już ściażka do domu jest wydeptana :wink:

    zamówiliśmy bramę garażową.. długo zwlekałam (za długo :evil: ), ale w końcu zamówiliśmy.. oczywiście nie tą, którą pierwotnie planowałam.. to zaczyna już być normą, że kilka razy zmieniam zdanie :evil: wybór padł na Krispol w jakimś tam ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Nieco zregenerowana powyjeździe w góry wracam do szarej rzeczywistości - szarej, bo smutno i ponuro w moim mieście i widać, że odwilż zagościła tu od paru dni. Może to już wiosna? Tak długo na nią czekam, że aż się wierzyć nie chce, że mogą nadejść ciepłe dni na dłużej :roll: Po powrocie z urlopu czekała na mnie miła niespodzianka - nowa paczka z zamówionymi kiedyś roślinkami :D :D :D (kilka odmian piwonii, funkii i irysów). Muszę je jak najszybciej wsadzić do ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Nieco zregenerowana powyjeździe w góry wracam do szarej rzeczywistości - szarej, bo smutno i ponuro w moim mieście i widać, że odwilż zagościła tu od paru dni. Może to już wiosna? Tak długo na nią czekam, że aż się wierzyć nie chce, że mogą nadejść ciepłe dni na dłużej :roll: Po powrocie z urlopu czekała na mnie miła niespodzianka - nowa paczka z zamówionymi kiedyś roślinkami :D :D :D (kilka odmian piwonii, funkii i irysów). Muszę je jak najszybciej wsadzić do ...
  5. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    ENEA założyła nam nareszcie docelowe przyłącze elektryczne - mamy budkę i swój licznik. Jeszcze nie sprawdziłem, ale mam nadzieję, że w końcu będziemy mogli po ludzku się podłączyć i zrezygnować z przedłużaczy... :P oczywiście narazie na taryfie budowlanej, ale przynajmniej jeden problem z głowy.

    Mrozy odpuściły, spadło trochę deszczu i niestety wjazdu na działkę już nie ma :-?
    Do głowy wpadł mi pomysł żeby zamiast inwestować w drogę, kupić ...
Strona 1 z 10