dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    No i stało się. Mróz dał się we znaki mojej hydroforni i całemu prywatnemu wodociągowi, a było to tak:
    Sąsiad dzwoni - nie ma wody, akcja, jadę. Obok nas ta sama firma co i nam wierciła zrobiła otwór sąsiadowi, ale niżej w terenie o jakieś 10 m, w odległości około 300 m na głębokość 100 m, czyli 30 m głębiej niż u nas. Słyszę agregat - pompują, wodę nam podkradają !!! Pogadałem przestali. Będzie woda. Zaglądam do hydroforni, a tam zbiornik ciśnieniowy pływa ...
  2. Motylowe budowanie

    Dawno nie pisałem :oops: a roboty i wydarzeń sporo :)

    W Urzędzie Gminy Pani T. jednak uznała oświadczenie o otrzymaniu moich warunków zabudowy jednej ze stron i uprawomocniła je pięknym wpisem w WZiZT. Bagatela po 2 miesiącach.

    W międzyczasie złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę. Z racji tego, że PnB wydaje Pan - znaczy mężczyzna :) - sprawą zajęła się moja małżonka :D :lol: . Pierwsza wizyta po 11 dniach od złożenia wniosku i........ ...
  3. Dziennik wykończeń...

    Projekt ocieplenia ścianki, czyli spiżarki ciąg dalszy
    27 lutego 2007


    Wszystko w naszym domu płynie w swoistym tempie. Wykańczanie domu tez i nie ma sensu przyspieszać i tak nic z tego nie będzie. Tak więc spiżarnia ciągle nie jest zrobiona. Co tym razem ? Ocieplenie ścianki między spiżarnia a domem. Doszliśmy do wniosku, ze jednak chłodno jest w tej spiżarce i bardzo chcemy, żeby tam było chłodno. Nie pomyśleliśmy o tym na etapie budowy klatki schodowej, ...
  4. Dziennik budowy - Domek Doodków

    27 lutego 2007

    Z dobrych wieści - mamy pozytywną decyzję kredytową :) W sumie czekaliśmy 10 dni od złożenia kompletnego wniosku (musieliśmy dowieźć potwierdzenie z Urzędu Skarbowego o złożeniu PIT-u za 2005 r.). Oczywiście dla Banku dokumentów nigdy dość, więc na obecnym etapie żądają od nas dodatkowego oświadczenia i wyciagów z konta za ostatni kwartał. Sprawdziliśmy czy nie pojawiła się konkurencjna oferta ... i wygląda na to, że żaden inny bank nie ...
  5. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Miałam problemy z logowaniem na forum przez kilka dni. Dopiero kiedy nie mogłam się zalogować wyszło, że jestem lekko uzależnona od forum :oops: :D Uff, dobrze że już jest ok...

    Do tej pory szło nam zbyt gładko. Wiedziałam, że to nie może trwać wiecznie :-?
    Nie możemy dojść do porozumienia z ZE :evil: Poprzednio pisałam, że nie zgadzała się ilość kilowatów w warunkach z projektem. Dopadliśmy projektanta, obiecał poprawić i zanieść projekt ...
Strona 1 z 8