dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ewy (EZS)

    Na razie jedyny pomysł polega na zmianie budulca. Można zastosować silkę 18 cm + 10 ocieplenia, w każdym razie do pozwolenia, bo do budowy to takie ocieplenie jest stanowczo za małe. Wtedy odchudzimy ścianę i może przejdzie. Druga opcja to załamanie ściany - architekt ma się dowiedzieć. Następna sesja w czwartek.
  2. Dziennik pontypendy

    Ha, i od czego by tu zacząć...
    Znowu mam fajne błoto na drodze dojazdowej, :evil: nie wiem czy jutro uda mi się dojechać...:(
    Od kilku dni na budowie trwają intensywne prace. Ekipa od dachu przez wtorek i środę ołaciła dach zamontowała obróbki i rynny i pojechała na następny dach.
    W środę przybyli murarze i mam już część ścianek działowych-wiatrołap, garderobę i sypialnię, poprawione zostały już najbardziej zniszczone ścianki ryzalitów. Wciąż ...
  3. Budujemy nastkę veech i jego kamanda

    Trzech kierosow staneło w szranki
    Pan A
    Pan T
    i rekomendowany przez wykonawce (oj czy to aby dobrze? :o )
    Pan D

    No i Pan D przez telefon chetny juz coby sie spotkac i obejrzec nasze piekne projekty :wink:
    Na razie najkorzystniejszy, w przedbiegach, ale to sie jeszcze okaze. Lepiej by było zeby był niezwiazany z Bobem budowniczym i jakos blizej mieszkal coby chciał zajrzec od czasu do czasu i z obowiazku i z przypadku i dogladnąc dumy inwestora, ...
  4. Dziennik budowy Sylwii i Pawła

    27.03.2006 r.
    Mamy już projekt! Nie jest to jednak archipelagowa Marysia, tylko projekt indywidualny. Jak będę miał więcej czasu to wstawię kilka obrazków.
    Załatwiamy teraz warunki przyłączenia mediów:
    - wodociągi sprawiły się na medal i w ciągu kilku dni były dokumenty
    - na wodę i gaz czekamy już ponad miesiąc (pozdrowienia dla gazowni i zakładu energetycznego w Wołominie :-? )
    W sobotę czeka nas usuwanie drzew owocowych z działki (dwie ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Wiosna zaskoczyła mnie dzisiaj w pełni. Po wyjściu z pracy ok godz 16 zdziwiła mnie temperatura powietrza - baaardzo dodatnia. Miałam w głowie tylko jedną myśl: jesssu, co się stanie taraz z całym tym śniegiem... Ostatnie półtorej km asfaltowej drogi dojazdowej do naszego osiedla to była dla mnie jazda ekstremalna... W tamtym roku gdy przyszły roztopy drogą tą na krótkim jej tylko odcinku sunęła dość dziarsko sobie woda (droga lekko opada w dól, potem wznosi się w górę, ...
Strona 1 z 4