dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik jakich wiele

    Cytat Napisał anjamen
    dzisiaj:
    -mozntuja sie parapety nie :evil:
    -montuja naped do bramy garazowej tak
    -montuja furtki od plotu tak
    -koncza gipsy(??????) nie :evil:
    -kupujemy ekspres i zmyware tak
    -zamawiamy drzwi wewnetrzne tak
    -jedziemy zobaczyc co z nasza kuchnia :wink: tak

    w srode kafelki i poczatek malowania :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    i trzeba zaczac montowac sztachety w plocie

    we wtorek za 2 tygodnie-kotlownia (tyle
    ...
  2. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    Tu żona Zulusa.
    Zulus się dowiedział i sam zaczął pisać. No i fajnie. Przynajmniej będę może w końcu wiedziała co w tej głowie siedzi bo chłop jak chłop - mało wylewny, nie gadatliwy.
    Obiecałam zdjęcia, więc wykorzystam ten fakt do skrótowego przedłożenia sytuacji aż po dzień dzisiejszy.
    Zaczynamy:


    1. Działka tuz po zakupieniu. Wjazd na posesję :lol:


    2. A tu Zulus ...
  3. Nasza sielanka

    :evil: Oczywiście to by było za dobrze jakby wsio szło według planu. Ławy wylane , ale probleby były . Z racji kiepskiego dojazdu na działkę nie mogliśmy wziąć pompy do betonu , bo nie wykręciłaby , żeby wiechać na działkę. Dlatego grucha stała przy wjezdzie , na łychę kopary nalewała beton i jazda na miejsce gdzie chlopaki czekali na rozłożenie betonu. Koparkowy już na sam początek wkur... męża , bo miał przyjechać taką z szerszymi kołami, żeby nie utonąć w błotku. ...
  4. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Narazie nici z kredytu.
    Budowe jednak czas kontynuować. Na szczeście trochę "zaskórniaków" jest. Plan do wykonania obecnie to ściany parteru i strop. Reszta - może sie uda nawet daszek zrobić :).
    Teraz na działeczkę wożony mam gruz. Wczesniej zdjałem tzw błoto, a jak dowiozą całość gruzu to trzeba bedzie to jakos "ułożyć". Dlaczego dowioza a nie odrazu. "darowanemu koniowi nie zagląda się.." Troche czekania i zabawy. Ale za free ...
  5. przeprojektowana jaskółka :-)

    ...oto drzwi, ktore zamówiliśmy w piatek. .... będą lite drewniane - dębowe :wink:



    gdyby ktoś chciał mam namiary na bardzo fajną firmę od drzwi (robią tez na indywidualne zamowienie) i nie mają kosmicznych cen!!!! Sa prawdzeni bo 90% naszych znajomych korzystało z ich usług!

    Nam np robią drzwi zewn. na zamówienie (będą naturalmente w kolorze okien ) : ...
Strona 1 z 11