dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Zwatpilam w wykonawce :roll: NIEPOTRZEBNIE :D
    Dzisiaj rano wytlumaczyl - ze wszystko jest dobrze i ze mamy sie nie bac, bo on wie co robi 8) ja nie dokonca :wink:
    Rury sa dobrze wyprowadzone - wiec loozik 8)
    Dzisiaj dalsze dzialania - dokladnie nie wiem jakie, wiem ze w sobote maja zalewac - bo nie bedzie scian z bloczkow fundamentowych tylko beton lany do szalunkow.
    Narazie akcja kupowanie stali, papa juz jest 8)
  2. Dom wg.projektu indywidualnego B. i R.

    to płot wykonany przez wykonawce którego wybraliśmy , ma zajęte terminy do września :(
  3. Dom wg.projektu indywidualnego B. i R.

    pare zdjec z realizacji nie wiemy jeszcze które bedziemy robic

    lub cos podobnego
  4. Dom wg.projektu indywidualnego B. i R.

    jesteśmy po zmierzeniu ogrodzenia ,chcemy zamontowac ogrodzenie panelowe wys 156 cm dł przęsła 2,5 m kolor zielony łukowy
    (potrzeba nam 210 mb :-? koszt ok 30 000 bez ogrodzenia z przodu które chcemy kute i dół z kamienia )

    coś podobnego do tego ogrodzenia
  5. Dziennik budowy domku "prawie" pasywnego

    Trochę czasu minęło, to co napisałem poprzednio nadal jest aktualne, jednak oprócz działek z przetargu ogladaliśmy jeszcze kilka innych.
    Szukaliśmy miejsc, które mają swoją "magię", takich w których człowiek od razu czuje, że to jest to.
    Znaleźliśmy jedno takie miejsce. Niewielka wioska, a właściwie kolonia kilka kilometrów od miasta, przy dosyć dobrej, ale jednocześnie mało ruchliwej drodze.
    Dodatkowa zaleta to lokalizacja w otulinie parki krajobrazowego, ...
Strona 11 z 14