dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    27 kwietnia 2005
    Korzystając z tego, że dziś miało być ciepło i sucho (w odróżnieniu od planów meteorologów na jutro), wybralim się z Luśką na Budowę W Stanie Zawieszenia. Tak się narobiłem, że mało nie zdechnę :( Coś tam skopałem - w końcu szpadel Fiskarsa musiał przejść chrzest bojowy ;) - spisał się dzielnie, jestem bardzo zadowolony. Poza tym robiliśmy porządki po porządkach Ekipy. Jak uważni Czytelnicy zauważyli, mamy dziurę w ziemi - pozostałość dawnego ...
  2. Dziennik Martki

    Dziś pojawiłam sięna budowie pierwszy raz od soboty.
    wysłali mnie służbowo do Poznania i pozostało mi tylko rozmyślac jak panowie murują.
    Im dłużej daleko, tym obraz pięknie wymurowanych ścian stawał się dokładniejszy.
    W rezultacie jechałam na działkę pewna, że już jest wymurowana caaała góra. No i trochesię przeliczyłam. Jest ściana szytowa i jeszcze jest ściana kolankowa i betonowe słupki ukręcone przez panów.
    Teraz podobna ma iśc szybciej, ...
  3. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Nowa moda...sedes w kuchni.

    Jak byliśmy wczoraj na budowie nie mogłam się oprzeć pokusie i wydeptałam ściany kuchni, rozstaw mebli ( bo to już wszystko mam zaplanowane :lol: ). Jakież było moje zdziwienie jak ujżałam ,że podejście do kibelka które właśnie wykonali Panowie od wody wypadło w kuchni :roll: Dziś już wszystko jest na swoim miejscu, panowie przyjechali i poprawili.

    Jutro ma padać :-? a Panowie Budowniczy umówieni na wylewanie chudego betonu.
  4. Dziennik andrzejki.

    W sprawie przylącza wodno-kanalizacyjnego sprawa wygląda następująco:
    Pan od wody - tak go będę nazywala :wink: zrobi to za 300 PLN + oplaty jakieś tam urzedowe w wysokości 40-50 PLN a więc chyba przyzwoicie :P :P
    Gorzej z czasem :( Ma to trwać okolo miesiąca :( Dlugo trochę :roll:
    W każdym bądź razie jutro papiery dostanie i niech dziala :P
    Jutro również muszę się udać do Zakladu Energetycznego bo dziś niestety za późno do nich dotarlam :( ...
  5. Nurniego dziennik

    27.04.2005
    No żonka wykonała dzisiaj kawał dobrej roboty :o 8)
    Zakupiła, razem z nasza Panią architekt (Moniką) wszystkie płytki jakie będą potrzebne na podłogówkę i łazienki.
    Na kotłownię pójdzie coś najtańszego.

    ...cdn.
Strona 1 z 4