dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Niwa z Bryzą- po oporach, bez brawury:)

    Kochany Najsz Dzienniku!

    WitajCi Mój Ty :D ..... No i hmmmm ten...

    Prawie, tiaa prawie... ponad- pooonad tygodniowy przestój koleżanka Niwa odnotowuje na kartach Swej zaj...zajiste;) zajmującej kroniki hmmm...- a zdzielić by ją po łapkach- co to ma być kronika towarzyska czy dziennik budowlanyj? ;)
    Łoooojjjszszszszsz, potrzebne mi to byłooo- jak rybie ręcznik :cool:
    Niooom dobra, Lusia(ja) dajesz na temat: )
    Z tegoż oto tutaj miejsca: ...
  2. Indywidualna "Stodoła"

    Nareszcie słońce….. ! Odtańczyliśmy taniec radości i złożyliśmy dziękczynne ofiary ?
    Walka z wielka wodą dobiega końca. W obrzeżach naszej działki wykopaliśmy rowy. Zaangażowaliśmy się także w remont prawie całej „instalacji” melioracyjnej, do której te rowy prowadzą.

    Zaczęły się prace przy wykopie...



    i przyszła powódź

    ...
  3. Dom, gdzieś blisko mnie...

  4. Ścianki c.d.

    W poniedziałek zastaliśmy domek "ościankowany" w 100%.
    Na poddaszu stanęły już nawet słupy betonowe. Niestety nie wzięliśmy aparatu, więc wklejam fotki bez słupów zrobione nieco wcześniej:

    1. Powiększona łazienka (kosztem garderoby) - mało to widać na zdjęciu, ale co tam - wklejam - będzie pamiątka


    ...

    Updated 27-05-2010 at 14:33 by Róża

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. ...

    Dawno nie zaglądałam, ale nic specjalnego się nie dzieję, na budowie narazie spokój i jakby troche chłopaki zwolnili tempo. Dach juz cały obity, kominy stoją (to zajęło im najwięceh czasu) Dzisiaj jest troche zimno i nie bardzo mi się chce gdzie kolwiek jechac, ale może podjadę tam i zerknę co narobili. Jutro maż ma jechac układac siatke na ogrodzenie, miałam jechac z nim, ale nie mam kim zostawic synka.
Strona 11 z 18