dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Podsumowując ile kosztuje mnie grzanie chałupy :

    grudzień i styczeń 2008 - 1181 m3 (rachunek ok. 2.000)

    To pierwsze dwa miesiące grzania mojego domu (1130 m3 kubatura, 300 mkw, antresola, ceramika 24 + 15 styropian, poddasze 30 cm wełny)).

    Pierwszy sezon - chyba tragedii nie ma, co ? W końcu przeżyłam - 20.
    W domu jak dla mnie cały czas za ciepło Ale tam nie mieszkam tylko sobie czasem posiedzę, za to w koszulce


    luty i marzec
    ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    A teraz słowo się rzekło i zrzucam zdjęcia zalążka płota dla WUSI :



    wejście do śmietnika. Obok furtka (będzie)



    Będą kolorki - ale na razie to grunt pod kolor .

    ...
  3. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Jedna ważna sprawa- w ferworze zakupu chaty i zakładania dziennika (obie czynności podniosły mi ciśnienie :D)- zapomniałam o najważniejszym czyli przedstawieniu się.:)

    Mam na imię Beata, a mój mąż Jacek. Oboje jesteśmy oczywiście pierwszej młodości (he, he)- ja mam 42 lata, a Jacek jest 8 lat starszy. Mieszkamy pod Warszawą. Mój mąż przeprowadził się tu 20 lat temu, a ja dołączyłam w 97roku- wtedy się poznaliśmy.:) Mieszka też z nami mój 22-letni syn Igor. ...
  4. w stylu retro

    Kochani, bardzo proszę o pisanie w "komentarzach"
    Olusia fototapeta jest na allegro
    szafran faun jest z firmy Chronos
  5. Living 110 v1-drewniany z Danwoodu- budowa Oli i Rafała

    w czasie, gdy prace budowlane trwały - ja szykowałam ogródek. Ziemię mamy ciężką, sama glina, i trawa ukorzeniona chyba na 30cm ale dzielnie ją tępię i przekopuję przyszłe grządki:



    odkąd nasz domek zyskał rusztowanie, nie był juz taki piękny. no, ale trzeba było przecież pracować i elewację robić, a nie podziwiać tylko.

    tu zdjęcie pokazujące jak wygląda ...
Strona 14 z 18