dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Living 110 v1-drewniany z Danwoodu- budowa Oli i Rafała

    dziś mnie naszły pewne spostrzeżenia na temat zaliczek.
    teoretycznie jestem jako potencjalny zaliczkodawca- zdecydowanie na nie!. ale okazuje się, ze przy trzech już umowach je zapłaciłam. co prawda w negocjacjach procentowych byłam twarda, ale i tak zapłaciłam.
    niby nic dziwnego w tych zaliczkach, ale czuję się jakby miał mnie kto oszukać zaraz.
    jest i druga strona medalu, ja przy moich wyrobach rzemieślniczych ZAWSZE biorę zaliczki, nawet palcem nie ruszę ...
  2. Historia pewnego faworyta :) C183b

    27.05.2010
    Na budowie od tygodnia nie byłam. Ostatnio nic się nowego nie dzieje co można by podziwiać. Elektrycy robią swoje w środku , na zewnątrz druga ekipa klejem zaciąga budynek. W następnym tygodniu będą gruntować. Na biało gdyż nie wiemy na razie jaki kolor będziemy kłaść i przypuszczamy że dopiero na wiosna położymy "strukturkę".
    Co nowego ??? W week postanowiliśmy że sprzedajemy nasze mieszkanko. Na początku było mi szkoda ale trzeba iść do przodu.
  3. Domek nad Odrą

    szalunki z desek, to prawdziwy majstersztyk



    a to wlasnie koparka, ktora wyciagala gruche i pompe :)



    tutaj wlasnie targa rure oslonowa na kanalizacje, ktora bedzie szla w przepuscie.

    ekwilybrystyka ;) i lejemy wieniec

    ...
  4. Domek nad Odrą

    pierwsze wience wylane! i trzpienie tez! :) bedzie mozna zaczac ukladac strop i bedzie na czym polozyc naszego HEBa 240 ;)

    ale dzis bylo wesolo ;) przy wiezdzie, przez nasze cudowne bloto, zakopala sie najpierw pompa, a pozniej grucha! :) przyjechalo dwoch artystow i zamiast sprbowac wjechac na budowe, zaczeli krakac i marudzic, ze im sie nie uda... ze nie dadza rady itd... no i wykrakali ;) na cale szczescie, mamy tutaj rownolegla budowe, bo ciagniemy wode, kanalizacje i robimy jeszcze ...
  5. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

Strona 8 z 18