dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. więźba

    Jest ładna dom wygląda teraz na duży i masywny, a myślałam że będzie małym domkiem ściany pod dach pociągnięte, jeszcze dziura na windę została do zaklejenia, ale to na końcu. Otwory na rekuperacje też już zrobione od północy czerpnia, a od południa wyrzutnia.



    ...
  2. podłogówka i wylewki

    instalacja grzewcza położona
    wylewka (anhydryt) położona

    rozpoczynamy temat elewacji...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	117749   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	117750   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	117751   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	117752  
  3. Fundamenty skończone !

    Oj działo się, działo od ostatniego wpisu ! Najpierw ekipa dokończyła ściany fundamentowe, poklajstrowała obie strony dysperbitem ( ten taki czarny klajster z wiaderek ), wykonała odwodnienie + izolację fundamentów, zasypała wszystko piachem, a następnie wylała podłogę.

    Przy okazji powstała nowa jednostka miary dla materiałów sypkich : 1au ( jedno auto ). Pytam się szefa ekipy :
    - Signore Giovanni, ile tu trzeba będzie piachu żeby zasypać fundamenty ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundamenty Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. daszek nad wejściem (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    no i stało się co się miało stać, daszek nad wejściem zrobiony, "miszczu" się popisał
    i
    i
    i
    i

    bardzo nam się ...
  5. Malowanie

    Wczoraj zagruntowałam jeden z pokoi na poddaszu i zaczęłam drugi. Oj, ciężko to idzie. Na dodatek nie mogę wziąć teraz urlopu, żeby trochę podgonić a i dziś, choć to niedziela, muszę przez kilka godzin poudzielać się służbowo. Więc z malowania nici, bo na dwie godziny nie opłaca się jechać , rozkładać roboty i brudzić narzędzi.
    Powolutku robi się w płytkach górna łazienka, projekt nie jest oczywiście dokładny, na dodatek zaszły drobne zmiany w lokalizacji ...
Strona 1 z 2