dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - Jankowickie Rondo

    Klinkier robi się bardzo powoli .

    Oto wynik prawie dwumiesięcznej pracy dwóch murarzy .

    Aż się boje ile potrwa robienie nadproży.

    Tutaj na froncie jest najwyżej .




    Teraz dociągane są boki domu.


    ...
  2. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    27.05.08-na działkę wchodzi ekipa budowlana. Już się bałam, że zacznie dziś padać, ale na szczęście chmury przeszły bokiem i jak to mój mąż powiedział łopata została wbita w ziemię. Dziś zaczęły się wykopy pod fundamenty. Jeszcze wczoraj wieczorem debatowaliśmy z mężem o powiększeniu salonu w naszym nowym domu a dziś rano przedstawiliśmy projekt naszych zmian kierownikowi budowy.
  3. Klinkierowy Bursztyn

    Cięzki i cięzko się zaczął w poniedziałek ciąg dalszy kanalizacji no i przybyła ekipa od wodociągów nawzajem sie podkopywali :wink: :wink: :wink:



    ale po paru godzinach efekty są czyli instalacja i woda w domu - że jest woda odkryłem przez przypadek we wtorek, myślałem że zakręcona w ulicy a tu :):):
    ]


    I po pracy, ...
  4. Julitka II - wg. slawkina

    Powiem tak... Alem się opindalał. Prawie 3 tygodnie mnie tu nie było!

    A działo się dużo, tylko zeszła jakoś ze mnie para i nawet aparoatu na budowę nie woziłem...

    Wybaczcie :roll:

    Postaram się troszkę nadrobić zaległości...

    Więc tak... (nie zaczyna się od Więc... Tak wiem...)

    Dach się ofoliował i ołacił :)
    Kominy zostały wybudowane,
    Działówki powstały śliczne...
    Przyjechała ...
  5. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    Jutro kolejny przestój, przerwa techniczna, chudziak schnie. Przyjeżdża za to ceramika, może ustawią narożniki ścian. Bloczki na strop już są na budowie, chociaż strop nad garażem, układany i lany jako pierwszy, będzie robiony dopiero w przyszłą środę.
Strona 1 z 18