dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    W dalszym ciagu mamy przerwe w budowie :cry:
    Strasznie "tesknimy" za nasza ekipa... Mam nadzieje, ze niedlugo do nas "wroca"...

    Bylismy w sobote skosic troche trawy na dzialce, bo busz sie robi. Lasek zarosl pokrzywami, musze tam wkroczyc z randapem...

    Zaczelam sie zastanawiac, czy jednak nie zrobic wiatrolapu... Sklania mnie do tego fakt, ze drzwi wejsciowe sa na wprost lazienki, nie podoba mi sie to. Wczesniej sie nad tym nie zastanawialam... ...
  2. Dziennik Ew-ka

  3. Wolność Tośku w swoim domku

    UWAGA RATUNKU pilna sprawa
    potrzebuję rzeczoznawcę, który realnie wyceni budowę na cele kredytowe, czyli na liście bankowej musi być. Dotychczasowy rzeczoznawca, z którym współpracowałam, do wyceny używał zeszłorocznych aktów notarialnych, a czym to grozi to chyba nie trudno sobie wyobrazić, serdecznie proszę o namiary na priva bowiem wcześniej musimy załatwiać kredycik
    serdeczności
  4. Dom z widokiem?

    Coś mamy szczęście (a raczej nieszczęście) do nierzetelnych i nieterminowych fachowców. Najpierw ekipa budowlana, która miała skończyć prace do września, a jeszcze w lutym się snuli (bo tempa ich pracy inaczej nazwać nie można) po naszej budowie... Później tynkarz, który wogóle nie zjawił się w planowanym terminie... (tu na szczęście z pomocą Kierownika Budowy znaleźliśmy świetnych fachowców, którzy dom wytynkowali, ale narastające opóźnienie nie bardzo daje się nadrobić). ...
  5. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Wreszcie mam trochę czasu na uzupełnienie informacji z placu budowy .
    Dom przykryty papą - te drobne niedoróbki poprawią przy konstrukcji daszku przed wejściem - to wszystko jak przyjadą kłaść dachówkę ( według wstępnych założeń w połowie czerwca)

    Natomiast we wnętrzach prace trwają .
    Oczywiście - ze względu na korektę sposobu rozprowadzenia powietrza musiałem trochę pokuć . To ...
Strona 1 z 8