dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    27 czerwca 2005
    Murarze na ten tydzień mają bojowe zadanie wymurować ścianki działowe parteru. Robią to w wolnych chwilach bardzo mozolnie i nieudacznie, gdyż murują u sąsiadów i gdzieś pod Gnieznem. Na piętrze na razie nic nie jest murowane, bo nikt nie ma prawa się kręcić, gdy cieśle będą kłaść więźbę. Dziś więźba miała zjechać o 10. Oczywiście dotarła około 13. Za transport odpowiadał nasz "ukochany" człowiek z PSB. Nasza nowa ekipa przed przywiezieniem ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Ta Dam Ta dam Mamy upragniony STAN ZERO :lol: :lol: :lol:
    Po wielu przygodach i przejściach mamy Stan zero :)
    Wszystko dzisiaj poszło gładko i sprawnie ( czasami nawet nam się udaje ) :D
    A tutaj piękny chudziak :)

    Zrobiłam zdjęcia kanalizy żeby rozwiać wszystkie wątpliwości :wink: :)
    ...
  3. dziennik Żaby

    Wszystkie punkty sobotniego planu zostały zrealizowane, oprócz 2, a mianowicie nie umieściliśmy na ścianie tablicy informacyjnej. :( .Za dużo było do wypełniania.....a w dodatku była taka ulewa!

    Dzisiaj na budowie było tylko 2 panów, trzeci wyjechał na urlop, a czwarty (ten od mieszania zaprawy) poszedł po wyniki matury...W związku z tym, prace będą przebiegały w jeszcze wolniejszym tempie.. :-? :-? :-?
    Dach będą robić w zimie, jak tak dalej pójdzie..... ...
  4. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Zagadka - co widać na zdjęciu? ...

    . . . . . . . . . .

    Zdjęcie można kliknąć i powiększyć do 600 px. Jeśli ktoś jest chętny - odpowiedź proszę wpisać w komentarzach.

    POZDRAWIAM !!!
  5. Funio-Misio-Chatka

    Dziś przyjechała nasza brama garażowa.



    Wprawdzie kosztowała sporo, ale nie żałujemy.
    To biała segmentowa, szeroka na 5 metrów. Napędzik pilociki i nne cacuszka :lol: :lol:
    Jedyna rzecz która teraz spędza mi sen z powiek, to pytanie czy nie zniszczą je nasze ukochane sąsiadziątka :evil: :evil: ,a le mam nadzieję, ze nie.
Strona 1 z 3