dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

    Zamówiłam na allegro płytki oktagonalne do kuchni.Cały wieczór zastanawiałam się ,czy czasami nie położyć takich samych w holu ,stanowiło by to pewną całość.Wydaje mi się jednak ,że przy braku wiatrołapu mniej kłopotliwe będą mazgaje,takie same jak w salonie.CHYBA ,ZE MI SIĘ JESZCZE ODMIENI :wink: :wink:
  2. Groszeczek....NASZ!!!!

    Tak na poważnie projekty domów zaczęłam oglądać rok temu.... Możliwości było kilka. Podobał nam się lote z archipelagu i mars z pracowni dobre domy ale również wiele innych... Tysiące przejrzanych katalogów nie ułatwiało decyzji... Aż wybraliśmy Groszek z garażem z HB Studio



    ...
  3. Iskierka Puchaczy

    Materiały już czekają i niedługo mury zaczną się piąć w górę :) Od dawna byliśmy zdecydowani na beton komórkowy, ale ceramika wyszła taniej i podobno jest zdrowsza ;)

  4. Dziennik Ani i Bartka

    Koszty poniesione dzisiaj:
    - geodeta 550 zł
    - zakup narzędzi (3 łopaty, miara, taczka, rękawice) 250 zł

    Jutro Bartek & Co. zakończy kręcenie zbrojenia i spotkamy się ze znajomym Grzegorzem, który założy podlicznik prądu.

    A teraz idziemy spać... Dobrej nocy:)
  5. Dziennik Ani i Bartka

    Sobota. Dziś geodeta wytyczył fundamenty... a przynajmniej w moim wyobrażeniu tak miał właśnie zrobić. Tymczasem na miejscu zastaliśmy parę powbijanych deseczek, kawałek sznurka, powbijane gwoździe i zadowolonego pana geodetę:) Powiedział, że "wystarczy przeciągnąć sznurek od tych gwoździ do tamtych, posypać kredą, a koparkowy będzie wiedział co i jak". Poza tym "poziom 0 jest 12 cm poniżej sznurków", "sznurek oznacza zewnętrzną krawędź cegły ...
Strona 1 z 12