dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. oby nie zapeszyć

    Żeby nie zapeszyć, to tak cichutko pochwalę się, że po śledztwie w starostwie Otwock wykonanym przez męża w dniu dzisiejszym są nowe wiadomości o naszym PnB. Mąż mi dzisiaj napisał tak: "pani zajmująca się naszym wnioskiem powiedziała, że przygotowała pozwolenie na budowę do podpisu i jak dobrze pójdzie to w czwartek będzie podpisane.
    jak zobaczę, to uwierzę "
    No ja też jak zobaczę to uwierzę. A pismo o odwieszeniu procedury nie dotarło do nas
    ...
  2. zjawiska świetlne

    W oczekiwaniu na instalację elektryczną
    1. Widok z naszego obecnego mieszkania.
    2. Widok z naszego przyszłego domu.

    PS. Prawie zawsze (poza wczesnym dzieciństwem) mieszkałam wysoko lub bardzo wysoko.
    Będzie mi brakowało odległego horyzontu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00239 (2).jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	63211   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00249 (2).jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	63212  
  3. Maszt antenowy :)

    Dziś zamontowali nam ogromny maszt antenowy z nierdzewki na płaskiej części dachu. Będzie tam Antena Televes i jakaś antena satelitarna. Ogromna liczba kabli jest już podciągnięta - bo będziemy rozdzielać sygnał na Astrę i Eutelsata. Na strychu jest już także skrzyneczka na jakieś multiswitche i inne cuda




    ...
  4. Projekt Słoneczny - MG PROJEKT 27-06-2011

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0075.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	63208Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0076.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	63209

    Jak dla mnie postępy coraz mniej widoczne, ale przed nami jeszcze wiele, oj wiele do roboty. Moje kochanie mnie przez 4 dni męczyło :..." a czemu komin ma być zakończony cegłami klinkierowymi? nie można jakoś inaczej...?". Nerw, stres i ogólny wqrw. Dach z blachodachówką i obróbką miał być gotowy tydzień temu a jak na razie jest stan jak widać na załączonych fotkach. Ciągle mnie zastanawia co ...

    Updated 27-06-2011 at 21:48 by marcin.legnica

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. 27.06.2011 Dalszy ciąg prac wykończeniowych.

    dachKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	strych 2.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	44,1 KB
ID:	63202Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	strych 1.jpg
Wyświetleń:	324
Rozmiar:	66,4 KB
ID:	63204Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	instal.elektr..jpg
Wyświetleń:	303
Rozmiar:	68,7 KB
ID:	63205

    Na dachu przygotowujemy się do położenia dachówki , wewnątrz budynku działają elektrycy a na zewnątrz tynkarze.
    Strych jest całkiem przyzwoity zwłaszcza że dom nie jest podpiwniczony ( brak możliwości ze względu na wody gruntowe)
    Tagi - katalog słów kluczowych: hanlo braas Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4