dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Maksia

    Tynki - zaczynamy od łazienki
    25-27 lipiec 2005


    Od poniedziałku rozpoczęliśmy to co najlepsze, czyli właściwe tynki. Na początek łazienka. Jak już wcześniej pisałem, robiliśmy próbę w łazience z tynkiem na grubym piasku i okazało się że tak nie da rady. Kupiłem zatem wywrotkę piasku typowo pod tynki i kolega rozpoczął tynkowanie od tej ściany na której była robiona próba. Najpierw podrównał troszkę ten kawałek zrobiony grubym piaskiem, a potem poleciał ...
  2. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    Na budowie krótka przerwa technologiczna. Pod koniec tygodnia ekipa powinna rozpocząć stawianie ścian.
  3. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    W dniu dzisiejszym zostały zamówione okna, co prawda do ich zamontowania jeszcze sporo czasu - planowany montaż połowa września, ale aby nie wstrzymywać dalszej budowy lepiej być przygotowanym, a czym bliżej sezonu okiennego tym pewnie okresy oczekiwania będą się wydłużać. Teraz czas na dogadanie spraw związanych z instalacjami i pracami wewnętrznymi (tynki, posadzki), oraz z wykonaniem elewacji.
  4. Dziennik Martki

    Dziś odebrałam telefon w pracy.
    Już ostatni, bo w sumie za 5 minut kończę...
    I do jasnej Anielki tkwiłam tak przez 1,5 godziny tłumacząc, pytając, zapewniając, prosząc, grożąc, prawie płacząc.
    Ten jeden telefon sprawił, że zamiast ogladać koszmarni drogie płytki na Bartyckiej ogladałam jeszcze koszmarniej drogie w TWW OPEX.

    Oglądałam tez cudne deski na podłogi.
    Prześliczne
    Przedrogie.
    Nie moje.

    Przeraziło ...
  5. Nurniego dziennik

    27.07.2005

    Dzisiaj był dzień Szambelański.
    Byłem już o 8:00. Podjeżdżam a tu już stoi sobie elegancko cieżarówa z moim szambem. Za chwilę podjechała koparka. Miała być jakaś wielka a był normalny JCB. No i się zaczęło:
    9:00
    Dziura wykopana
    9:15
    Zanużanie
    9:20
    Uszczelnianie
    9:45
    Przykryte
    A to w miedzy czasie sam wykombinowałem:
    Samoróba

    Tutaj pokoje dzieci po "drobnych" przeróbkach: ...
Strona 2 z 7