dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Robota geodezji

    Trochę pobręczeli, wydziwiali i marudzili, że mało miejsca, ale po 3 godz. są paliki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	080.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	40,5 KB
ID:	17883  
  2. ;)

  3. Pasie budują

    Woda popłynęła

    dziś małż zadzwonił do mnie z wiadomością, że mamy wreszcie podłączoną wodę i kanalizację i woda naaaaapraaawde leci

    po za tym mam straszne zaległości dziennikowe bo siedzę sobie z dzieciami nad morzem i do netu dostępu prawie nie mam a jak mam to i tak siły już nie mam


    na szybko tylko melduje, że zamówiona jest już kuchnia i drzwi wewnętrzne (wszystko będzie we wrześniu) a lada dzień (znaczy ...
  4. c.d.

    Jakoś nie wychodzą mi te wszystkie wpisy, a wklejanie zdjęć- już nawet nie wspominam. Wszystko pojawia się 2 razy albo w ogóle się nie pojawia. Masakra, ale myśle, że jakoś się wprawię...

    Udało mi się wkleić foto naszej działki, na której stanie "sielanka" z www.domnahoryzoncie.pl . Bardzo mi się ten projekt podobał, więc poszedł do projektanta. I jest. Trochę powiększona sielanka.
    23 czerwca dostaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę. Brakowało nam jeszcze ...
  5. Walka z czasem c.d.

    Tak jak juz wcześniej wspominałem zaczęliśmy wyrównywać wokół domu... tiak a ponieważ 'za bardzo wyrównaliśmy' postanowiliśmy rozkopać ponownie. Tym razem pod rzeczony kolektor poziomy:

    Tu wyjście z domu do rozdzielnika (na 8 pętli)


    Rozdzielnik


    ...
Strona 1 z 4