dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ogródek warzywny na budowie ;-)

    Wygląda na to, że nasza budowa powoli zapadnie w przedwczesny sen zimowy. Postępów brak. Zapał - chwilowo wyczerpany. Finanse - hehe!

    Za to urlop bardzo był udany. Prawie dwa tygodnie nad pięknym polskim morzem. Z trudem stamtąd wyjechaliśmy, bo dzieciaki nie chciały zejść z placu zabaw, oflagowały się i okupowały go do końca. Młody chciał nawet ukradkiem jeździk-traktorek podprowadzić i skitrać go do bagażnika Taki się z niego budowlaniec i rolnik ...
  2. pierwsze tynki i pierwsze grzyby

    Dzisiaj na budowie i na działce:
    - pierwsze tynki położone (według mnie super, według męża nie)
    - pierwsze tegoroczne grzyby zebrane (właśnie się gotują)

    PS. Mąż wściekły, bo tynkarze:
    - przed robotą zdjęli wszystkie folie zabezpieczające, które on misternie porozkładał na posprzątanych chudziakach na całym parterze - chudziaki wyglądają teraz koszmarnie, a były takie równiutkie i piękne (i kto to posprząta, i jak?) ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00304.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	67358   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00305.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	67359   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00306.jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	67360   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00309.jpg
Wyświetleń:	245
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	67361   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00310 (2).jpg
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	67362  

  3. Toli, Magdaleny i Krzysztofa Tymka budowanie:)

    Witam, to pierwszy post w naszym dzienniku budowy, z dniem dzisiejszym ruszamy w inwestycją Więcej informacji wkrótce. Zapraszamy do wymiany doświadczeń i podglądania naszych działań.

    Wszystko zaczęło się 22 sierpnia 2010 (wcześniejszych perypetii z poszukiwaniem działek nie będę opisywał tego to dnia narodziła się Nasza mała Antoninka, dnia następnego nad ranem w internecie dostrzegłem tę na której dzisiaj trwają prace budowlane Działka 911m, blisko ...

    Updated 31-07-2011 at 19:48 by Krzysztof1384

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. ...

  5. I'm back! :)

    Wracam myślami do budowy- ostatnio miałam tyle spraw na głowie, zamieszania, że rozmyślanie o budowie zeszło na drugi plan. Teraz jednak powoli wracam do rzeczywistości i planuję zainicjować rozpoczęcie prac ziemnych- czas najwyższy!

    Niestety ( a może "stety"?) mąż mój osobisty ma tyle zleceń, że zupełnie nie ma kiedy zabrać się za budowę... Powoli oswajam się z myślą, że w tym roku powstaną tylko fundamenty, zjazd z drogi głównej i reszta ...
Strona 1 z 4