dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    27 lipca 2005

    Skończyli... Tynki się zrobiły, ekipa się wyprowadziła. Tynki mamy fajniutkie. W domu gipsowe, a w garażu w końcu daliśmy "oborowe", jak to Naczelny Tynkarz Kraju określił. Z ekipy Naczelnego jesteśmy zadowoleni. Fajne chłopaki, dobrze robią, namiary na priv. Nulla (od niej ekipa przyszła) też zadowolona.

    Jako że nie miałem co robić, złapałem się za kosiarkę. Po drugim piwie i na skraju porażenia słonecznego doszedłem ...
  2. Dziennik Whisperów

    26 lipca 2005

    Dziś imieniny obchodzą Malediwy i Liberia . Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.

    Samochód zrobiony, jedna klema przy akumulatorze była nie ten teges. Wymienili klemę, przy okazji mam wymienione szczotki w rozruszniku. I to wszystko za jedyne 200zł :( Jak tu się nie cieszyć ...
  3. Dziennik Whisperów

    25 lipca 2005
    Na budowie tynki posuwają się do przodu. Umówiliśmy się z Eimundem (miksokret) na wizję lokalną. W wyniku wizji ustaliliśmy że zobaczymy się za dwa tygodnie i że będziemy się widzieli jeden dzień. No, fajnie. Przy okazji Eimund poinformował nas o bieżących trendach cenowych na rynku styropianu. Mniej fajnie. Chyba poszukam styropianu...

    Mniej fajne było też to, że autko "otkazało". Rozrusznik kręcił przez ułamek sekundy i tyle. Próby ...
  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

    A on szura i szura.

    Okna, brama garażowa i drzwi zewnętrzne zamówione :D .
    Gipsowania ścian ciąg dalszy. Tak sobie ścieram i ścieram te ściany i zaskakująco szybko kończą mi się te wkłady podobne do papieru ściernego :-? . Pierwsza myśl, musiałam przypakować i za mocno przyciskam. Po konsultacjach z głównym wykonawcą (Mąż) doszłam do wniosku, że wszystkiemu winna masa tynkowa, która nie przypomina już śmietany Szczecinieckiej 12% lecz serek homogenizowany. ...
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Pora szukać wykonawcę - zapodałem temat w odpowiednim dziale forum, ale jeśli ktoś może polecić sprawdzoną firmę, proszę o info w komentarzach...
    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=51498
    Ech, żeby udało się jeszcze w tym roku wykonać piwnicę i przykryć ją stropem....
Strona 1 z 7