dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Duma mojego domu

    OKNA

    Zdecydowalismy się na okna VEKA - i tu wszystkim polecam firmę http://www.rafplast.pl/kontakt.htm przemiła Pani z Wesołej
    Duże doświadczenie, zna się na rzeczy i potrafiła połączyć nasze potrzeby z możliwościami materiału


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	401162_10151597261471950_2069604827_n.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	208826


    I moja mała dumka:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16904_10151721105291950_1132993486_n.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	208827
    (oczywiście okna były przed tynkami - to już trochę późniejsze zdjęcie)
  2. Znowienie pracy w 2013 r.

    Na zime ogólnie zamknęliśmy okna i inne otwory deskami i folią (zrobiła to jeszcze dla nas wspaniała ekipa budowlana Mariusza).

    Arka-Bud zrobili dla nas więźbę dachową - i tu jedna powiem że powinnam była wziąć do tego cieślę (źle tego nie zrobili, ale idealnie też nie było). Ale murarka pierwsza klasa - jak przychodzili panowie od tynków to tylko podziwiali nasze ściany i najrówniejszy na świecie strop!


    Rok zaczęliśmy od dachu. Dach ...

    Updated 27-08-2013 at 16:02 by ashtare

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zakupy blondynki, czyli kocioł na ekogroszek i nie tylko

    Mąż pracuje, po pracy znowu pracuje na budowie. A żona co? Kasę wydaje Ostatnio zakupiłam sobie piękny CZERWONY kociołek, o taki:

    Żeby nie było wątpliwości, kto w domu rządzi wybraliśmy Stalmarka o imieniu Duo BOSS Wybór był prosty, bo kolor pasował mi do butów i paznokci
    Piecyk ma działać zarówno na eko groszek, miał, jak i na groszek (granulacja ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kocioł 19kw, stalmark duo boss Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Mozolnie, ale do przodu

    Wylewki już dawno skończone, pięknie sobie schną. Testerka sprawdziła ich twardość:


    A poza tym, domek nadal się ociepla. Tak, jak przewidywałam, trwa to i trwa, bo jakoś doba nie chce się wydłużyć Poza tym pojawiły się problemy, tzn. drewno na balkony przyjechało z wielotygodniowym opóźnieniem, więc był lekki przestój. Okazało się też, że źle wyliczyliśmy potrzebną ...