dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jezzmam-owy domek "Ciekawy C118a" :))

    obiecane fotki :D
    wejście


    z boczku

    od strony tarasu


    wnętrza za 2 dni jak skończą tynkować :D[/list]
  2. Dziennik Robina

    poniedziałek, 27 sierpnia

    jutro mój bratanek Sebastian wraca do domu, spedził u nas prawie całe wakacje.
    A tymczasem na budowie- dziś zamontowałem dwa parapety!

    Słowem- można szykować się na parapetówę.
  3. Dziennik krisa

    AKCJA DACH ---- KONIEC 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)





  4. Misiorkowa Sielanka

    KETONALU - Mój zbawco !

    Sobotnia 12 godzinna zabawa z łopatą przy rozgarnianiu gliny i wrzucaniu piachu do fundamentu, zakończyła się kosmicznymi zakwasami. Rano nie mogłem wstać z łóżka, więc tabletki przeciwbólowe poszły w ruch..... :oops: :oops:
    7 wywrotek razy 22 tony każda dzieląc to przez trzech rozgarniaczy ( Ja, tato, szwagier ) wychodzi 51,3 tony na osobę :o :o - to chyba za dużo jak na jeden dzień. I jeszcze do tego trzeba było całe to żółte ...
  5. budowe czas zaczac :))

    No ogrodzenie skonczone - trzeba tylko wstawic bramy :o i bedzie po wszystkiemu :lol:
    A z nowszych wiadomosci tzn juz w komentarzach sie nimi pochawalilam jezeli jest sie czym chwalic :cry: :x - a ze emocje i nerwy ogromne juz opadly wiec opisze wszystko beznamietnie!!!!!!!!!!!!

    Otoz przyjechal moj tato i powiedzial ze murarz mu powiedzial ze dokonzcy kominy i slupek jaki mial wymurowac - oby tylko przyjechal :roll: - i nic wiecej nie bedzie robil :lol: no teraz juz ...
Strona 1 z 10