dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień +50

    To już 50 dzień budowy.
    Mam nadzieję, że dzisiaj uda się skończyć konstrukcję dachu.
    Mamy małą kolizję ale ponieważ już zadzwoniłem do Moderndachu to myślę, że rozwiązanie będzie "od ręki" zamiast znowu czekać nie wiadomo ile na instrukcje.
    Pomimo tego nie udało się skończyć.
    Jestem troch załamany, co widać też po przerwach w pisaniu dziennika.
    Kończę ten wpis kilka dni później niż zacząłem.
  2. styropian

    dzisiaj przyjechał tir styropianu, dokładnie 197 paczek
    to jedna sterta, a było ich 3



    chłopaki od dachu od razu wzieli się do roboty i zrobili jakies tak odcięcie tym styropianem, aby mozna było zrobić podprzybitke, bo później niedało by się tego miejsca ocieplić


    ...
  3. Kosztorys

    Decyzja o pozwoleniu na budowę się uprawomocniła, teraz pora zmierzyć się na poważnie z kosztorysami jakich oczekują banki przy wniosku o kredyt... A myśleliśmy, że po pozwoleniu to już bułka z masłem... Wbicie łopaty się oddala .
    Tagi - katalog słów kluczowych: kosztorys Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Działka

    Po zakupie pierwszej działki w listopadzie zdążyłem jeszcze przed zimą nawieść obornik i przekopać i tak po zasiewach na wiosnę dała pierwsze warzywa (teraz przynajmniej wiemy co jemy)

    Blaszak postawiłem 20.04.2010r. koszt to 1350 zł. z dachem pokrytym akrylem - podobno dłużej wytrzyma
    Latem u miejscowego stolarza zamówiłem dwie ławki i stół oczywiście ogrodowy koszt to 170 zł x 3 plus lakierobejca 120 zł , teraz jest na czym posiedzieć i gdzie skonsumować ...
  5. Akcja - więźba

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 009..jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	62,7 KB
ID:	25322

    Tak jak obiecali zjawili się z samego rana, jak świeży powiew poranka - panowie do dachu

    Updated 30-09-2010 at 14:45 by annnnulka (dodanie zdjęcia)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 5