dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    KRECIA ROBOTA
    Już wiem, jak wygląda miksokret. Jakoś nawet bardziej fachowo, niż ten agregat do tynków, chociaż się tak dziwnie nazywa. Pokażę, jeżeli wystarczy mi wytrwałości, żeby dzisiaj powalczyć ze zdjęciami.
    Kret wyprodukował już wylewki na górze, tylko balkon zostawił sobie na jutro. Może nawet zrobił swoje w pokoju gościnnym na dole.
    Wczoraj dokończyliśmy porządki na dzialce. No, nazwanie tego, co panuje wokół budowy porządkiem, niewątpliwie ...
  2. Historia pewnego Rododendrona

    Witam Wszystkich Gorąco!

    Nie będąc specjalnie orginalną postanowiłam założyć Nasz Dziennik Budowy. Pomyślałam sobie, że miło będzie zaglądac tutaj i dzieliś się z Wami naszymi przygodami z Budowy :lol:.

    Skąd wziął się pomysł budowy Rododendrona?

    Hmm...Odkąd pamiętam, to zawsze miałam takie marzenie, żeby zamieszkać w domu...tylko w najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczałam, ze to marzenie tak szybko nabierze wymiaru realnego ...
  3. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka

    Oto efekt pracy naszej brygady z majstrem na czele,ściany parteru prawie całe gotowe .Przód domu



    Ściana południowa z dziurą pod słup zbrojony( na którym będzie oparty podciąg)

  4. Mazurska chałupa komtura

    Zgodnie z obietnicą tym razem będzie o budowaniu. W końcu to forum budowlane i dzienniki budowy - dzień po dniu...
    Staram się utrzymać chronologię wydarzeń i to co dziś opiszę miało miejsce już po zrobieniu wylewki na stropie.
    Oczywiście kluczową rolę odgrywała zakupiona z przygodami betoniarka. Znów ten sam błąd. Zakupiony mieszalnik. Po prześledzeniu dyskusji na Forum o wadach i zaletach posiadania lub nie wiatrołapu, doszlismy do wniosku, że z uwagi na występujące ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Wrzesień przeleciał mi przez palce nawet nie wiem kiedy :o :roll:
    Powoli zaczynamy docierać rozkład dnia i planować organizację czasu -jak widać jakoś nam to powoli wychodzi bo znalazłam trochę czasu na Forum :)
    W domku nic się nie dzieje, bo cały nasz czas i kasa kręci się wokół szkoły, odrabiania lekcji, zajęc muzycznych i zebrań 8) oraz różne opłaty :-? to się nazywa darmowa szkoła :o :roll:
    Ale zmiany są palnowane jak ruszą to dam znać i może ...
Strona 1 z 5