dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik :) TAB

    Hmm, miałam nic nie pisać, ale co tam, póki komp sprawny to popiszę :)

    Obiecane ( zaliczkowane) wiązary dojechały wczoraj rano. Punktualnie :o
    Piję sobie kawusię rano, a tu przemknął TIR pod oknami , za nim za chwilę ekipa montujących. Mieli być o 9.00, byli na budowie o 8.55. Mają plusa. Rozładowali TIR-a z wiązarów, dźwigu nie było, obyło się po prostu bez niego. Po prostu trzeba chcieć. Zrobili sobie kawkę i za chwilę juz latali po murach. Efekt? ...
  2. Dziennik Whisperów

    25 września 2005
    Luśka dogadała sie z glazurnikiem, (litościwie nie powiem kto on, chociaż i tak nie znacie ;) ), że do jutra do południa zadzwoni do niego, coby potwierdzić ostatecznie że ma ruszać z robotą.

    26 września 2005
    Przed południem Luśka zadzwoniła do glazurnika żeby potwierdzić i... "bo ja wziąłem inną robotę" :evil: :evil: :evil:

    Pożegnała też Frędzli. Wreszcie...

    27 września 2005
    No i rozliczyła się z ich ...
  3. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    127. Wszystko się wali... :cry:

    Od czego by tu zacząć. Może od złego a tego trochę się wali na głowę. Momo robienia ciągłęgo rabanu i systematycznego nękania TPSA nie chce mi założyć kablowego telefonu. Chyba za blisko chcę się przenieść, bo wg jednego pomiaru trzeba by dociągnąć 110 m kabla a wg innych poniżej 100. Jedno ciągnięcie to od słupka przy drodze, ale trzeba przejść pod podjazdem 9wybetonowanym) u sąsiada, drugie to wyjście z bloku gdzie ...
  4. Marysia - Archipelag - kirkris

    kominy już wymurowane, są śliczne :D
    Kilka pierwszych fotek z budowy jest w Galerii
    reszta będzie jak zrobię skany
  5. Nurniego dziennik

    27.09.2005
    Właściwie gruntowanie skończone. Teraz już "tylko" kolory zostały, ale te idą już bardzo szybko, ponieważ grunt jest już biały i w zasadzie wystarczy raz dokładnie pomalować. Po łazienkach widzę, że samo malowanie kolorem idzie naprawdę szybko.

    Mieszkanka do sprzedania nie mam, ale mam za to wspaniałych rodziców (jednych i drugich). Znaczy kuchnię mamy od nich :D :D :D :D .
    Dzisiaj się dowiedziałem i prazent to nie lada. Sprzęty zamówione w www.megamedia.pl ...
Strona 1 z 4